...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

L-3 HARRIS, EO IR Sensor Systems

produkty dla lotnictwa wojskowego

W marcu 2013 r. zostaliśmy oficjalnym reprezentantem na rynku polskim kanadyjskiej firmy L3 Harris, producenta systemów obserwacji lotniczej do samolotów, śmigłowców, sterowców, bezzałogowców, czy pojazdów opancerzonych.

L-3 Harris

L3 jest również wiodącym dostawcą szerokiej gamy systemów elektronicznych dla platform wojskowych i komercyjnych. Z innowacyjnych rozwiązań tej firmy korzystają między innymi: rząd USA, jego sojusznicy i najbardziej prestiżowe korporacje na świecie.

Największą wartością firmy cenioną na całym świecie jest umiejętność łączenia know-how z technologią, tak aby szybko i efektywnie stworzyć rozwiązania, których potrzebują klienci. Prosta struktura organizacji umożliwia szybkie reagowanie na potrzeby rynku, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Podstawą działalności firmy L-3 Communications jest również kodeks etyczny, który obowiązuje i jest przestrzegany przez wszystkich pracowników tej organizacji.

struktura
Struktura przedsiębiorstwa składa się z czterech segmentów: systemy C3ISR, usługi dla rządu, modernizacja i utrzymanie lotnictwa, systemy elektroniczne.

 
L-3 Harris logo firmy

KINETIC video

L-3 Wescam MX-10 ™

L-3 Harris MX-10D ™
loty próbne

Loty próbne głowicy L-3 Harris MX-10D na śmigłowcu MD500. W górnej środkowej części ekranu widać zmieniające się typy sensorów – kamera dzienna EOW-DL, podczerwień IR, kombinacje kamery dziennej i podczerwieni EOW-DL/IR, kamera do niskiego oświetlenia EOW-LL oraz kombinacja OEW-DL/LL.

L-3 Wescam MX-15D ™

L-3 Harris MX-15Di ™
system obserwacji i śledzenia

Kamera Wescam MX-15Di – wielo-sensorowy, wielo-widmowy system obserwacji i śledzenia. Idealna do zadań na średnich wysokościach, rozpoznawczych, SAR-owskich, instalowana na samolotach, śmigłowcach i bezzałogowych statkach powietrznych (UAV).

L-3 Wescam MX-20D ™

L-3 HARRIS MX-20D ™
działania militarne

Nagrania z kamery L-3 Harris MX-20D ™ z działań militarnych. Głowica ultra-dalekiego zasięgu o rozdzielczości 1080p HD z możliwością oznaczania i naprowadzania na kilka celi.


Produkty | MX Series


Aktualności

 • Nowości na Air Fair
  drabpol0
  Po dwóch latach do kalendarza targowego wróciły, odbywające się teraz w cyklu dwuletnim targi Air Fair w Bydgoszczy. Nie mogło nas tam zabraknąć. Na swoim stoisku promowaliśmy najnowsze rozwiązania z dziedziny awioniki dla lotnictwa cywilnego oraz wojskowego. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowe rozwiązanie Bendix/King, promowane również na targach AERO we Friedrichshafen – xVue Touch Smart Display z AeroFlight Digital Attitude czytaj wiecej...
 • L-3 Wescam na naszym stoisku na MSPO w Kielcach
  drabpol0
  Na stałe w kalendarzu, kielecka impreza zagościła także u naszych partnerów z firmy L3 Wescam. Na stoisku wspólnie z nimi promowaliśmy systemy obserwacji lotniczej, na które składają się kamery termowizyjne, kamery dzienne i dalmierze laserowe. W tym roku zaprezentowaliśmy działającą kamerę MX-10 L3 WESCAM. Obraz z niej można było dokładnie obserwować na jednym z naszych monitorów TV. MX-10 to niewielki, czytaj wiecej...
 • Międzynarodowe Targi Lotnictwa ILA w Berlinie
  drabpol0
  Po dwóch latach ponownie pojawiliśmy się na najstarszych i jednych z największych na świecie targach lotniczych – ILA w Berlinie. Swoją ofertę z zakresu lotnictwa cywilnego i wojskowego prezentowało ponad 1000 wystawców. Wśród nich obecni byli także nasi partnerzy- L3 Wescam, Enersys oraz Thommen, których oczywiście odwiedziliśmy na ich stoiskach. Na stoisku firmy L3 Wescam spotkaliśmy się z jej przedstawicielami- czytaj wiecej...
 • Drabpol na XXIII MSPO 2015 w Kielcach
  drabpol0
  Na tegorocznych targach zaprezentowaliśmy kompleksową ofertę dedykowaną dla rynku militarnego. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach MSPO w Kielcach - trzeciej wystawie militarnej Europy, gdzie swoją ofertę prezentują czołowe koncerny branży obronnej. Tradycyjnie na kielecką imprezę licznie przybyli nasi zagraniczni partnerzy z firm: L-3 Wescam, Enersys, Axnes, BendixKing oraz HR Smith, by na naszym stoisku wspólnie promować prezentowane rozwiązania z czytaj wiecej...

kliknij tutaj  | aby zobaczyć wszystkie pozostałe wpisy