...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

System Multimediów Funtoro w podróży

Centrum Turystyki Oskar to uznane Touroperatorem Roku 2014 - biuro podróży i jednocześnie przewoźnik autokarowy. Istnieje od 1998 r. i rok do roku notuje znaczny wzrost wartości firmy z jednoczesnym zwiększaniem konkurencyjności swojej oferty. Oskar to przede wszystkim bardzo zgrany, wymieszany pod kątem młodości i doświadczenia zespół, który na każdym etapie przygotowywania oferty staje na najwyższym poziomie.

DRABPOL Telematyka, Centrum Turystyki OSKAR

Co roku oferuje przy tym nowe miejsca w Europie, gdzie nierzadko zabiera polskich turystów jako pierwszy. Kierunek Albanii czy też Czarnogóry, stale odkrywany przez Polaków uchodzi za główny punkt oferty.

Jednakże oprócz wspomnianych powyżej, Oskar wozi swoich klientów również do Bułgarii, Grecji, Katalonii, jak i na tematyczne i weekendowe wyjazdy.

W tym momencie Oskar posiada jeden z najnowocześniejszych taborów autobusów w kraju, a dodatkowo jako pierwszy wyposażył swój flagowy pojazd do międzynarodowych podróży w system multimediów Funtoro. Dzięki niemu podróż mija zdecydowanie szybciej, przyjemniej i bardziej komfortowo. Jednakże, oprócz inwestycji w rozrywkę i podnoszenie standardu świadczonych usług, zarząd firmy Oskar nie pozostaje obojętny na bezpieczeństwo podróży i przestrzeganie przepisów prawnych. To właśnie w tym zakresie CT Oskar nawiązał współpracę z Działem Telematyki w naszej firmie.

Naszemu, nowemu partnerowi biznesowemu życzymy samych sukcesów i grona jak najbardziej zadowolonych podróżnych.

Funtoro Polska