...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

 
 
 
 

Oprogramowanie webowe

Drabpol, TIS Web
Internetowe profesjonalne oprogramowanie do archiwizacji, analizy i wizualizacji danych z tachografów: TIS-Web®


Żeby przestrzegać obowiązujące prawo, operator floty zobligowany jest do regularnego sczytywania, archiwizowania i usuwania (po odpowiednim czasie) danych z tachografów cyfrowych i kart kierowcy. Za brak wykonywania tych czynności grożą wysokie kary pieniężne. Z TIS-WEB ten obowiązek przekształci się w korzyści. Dzięki niemu nie tylko przestrzega się obowiązujące prawo, ale również wykorzystuje się zgromadzone dane do zoptymalizowania użytkowania pojazdów, planowania pracy personelu, pilnowania harmonogramu przeglądów i napraw warsztatowych.

KORZYŚCI:

  • Oparte o bezpieczne serwery Continental zawsze zarchiwizowane i gotowe do analizy dane z pojazdów i kart kierowców,
  • Dostęp do danych w każdym momencie, z każdego miejsca,
  • Automatyczne i darmowe aktualizacje,
  • Transparentny model kosztowy zależny od ilości pojazdów, użytkowników i funkcji,
  • Dane są przechowywane zgodnie z prawem i automatycznie usuwane.

 

NOWOŚCI W Tis-Web:

TIS-Web Aplikacja
 
Nowy wygląd głównego panelu
Nowy panel jest w pełni responsywny. Każda usługa jest w przejrzysty sposób wyszczególniona i bez wchodzenia głębiej pokazuje ważne informacje.
 
TIS-Web Aplikacja
 
Szczegółowy raport naruszeń
Raport naruszeń został zmodyfikowany oraz rozbudowany o nowe informacje.
 
TIS-Web Aplikacja
 
Sprawdzenie nawyków jazdy kierowców
Wykresy pokazujące szybkość i przyspieszenie zapewniają wizualizację stylu jazdy.
 
TIS-Web Aplikacja
 
Raport niezarejestrowanych jazd
Kierowcy, którzy prowadzili różne pojazdy używając ich kart kierowców będą wyszczególnieni w tym raporcie jeżeli nie występują w danych głównych kierowcy.
 
TIS-Web Aplikacja
 
Planowanie raportów w formacie CSV
Zaplanowane raporty teraz mogą być również wygenerowane w formacie CSV. Jeszcze więcej raportów zostało dodanych do wyeksportowania.
 
TIS-Web Aplikacja
 
Przegląd pracy pojazdów i kierowców
Przejrzysty przebieg czasów jazdy i bezczynności wskazuje stopień wykorzystania pojazdów/ kierowców i zawiera ważne informacje dot. planowania pracy pojazdów/kierowców.
 
TIS-Web Aplikacja
 
Nagroda za przykładną wydajność
Możesz porównać wydajność i nawyki jazdy za pomocą karty wyników kierowcy na podstawie własnych kryteriów (przejechane kilometry, naruszeń ruchu drogowego) zapewniając dobrą podstawę do systemów premiowych.
 
TIS-Web Aplikacja
 
Uproszczenie planowania pracy kierowców
Kalendarz kierowców pomaga zaplanować harmonogram pracy. Pozwala to uzyskać jasny zapis czynności, takich jak praca, wakacje, choroby i nieobecność w kalendarzu.
 
TIS-Web Aplikacja
 
Pobieranie danych źródłowych z karty kierowcy
Możesz importować dane źródłowe z kart kierowców i pamięci masowej ze wszystkich urządzeń VDO takich jak DLKPro czy DLD prosto do TIS-Web (współpraca również z rozwiązaniami innych producentów). Dane z tachografów analogowych, które zapisywane są na wykresówkach są modyfikowane do formatu cyfrowego poprzez skaner TIS-Web. Wybierz w oknie odpowiednie narzędzie i proces pobierania danych rozpocznie się automatycznie.
 
TIS-Web Aplikacja
 
Sprawdzenie wymogów ustawowych
Widzisz na pierwszy rzut oka, czy wszystkie pliki zostały pobrane bez żadnych luk. Ponadto można za każdym razem monitorować okresy prowadzenia pojazdu i odpoczynku, a także wykroczenia drogowe dla każdego kierowcy za pomocą jednego kliknięcia. Istnieje możliwość dodawania komentarzy do wydarzeń.
 
TIS-Web Aplikacja
 
TIS-Web® Motion
Łatwy przegląd przemieszczeń pojazdów na mapie. Zarządzajacy flotą błyskawicznie może sprawdzić, który z pojazdów może podjąć ładunek. Aby wysyłać dane lokalizacyjne w oprogramowaniu TIS-Web Motion wyłącznie potrzebujesz tachografu DTCO od wersji 1.3a lub Stoneridge od wersji 7.4 i DLD WR II lub DTCO SmartLink (z darmową aplikacją TIS-Web Fleet).
 
TIS-Web Aplikacja
 
TIS-Web® Motion DTCO
Jeżeli pojazd jest wyposażony w DTCO w wersji 2.0a lub wyższej informacje z kalkulatora czasu pracy w czasie rzeczywistym o nazwie VDO Counter mogą być wyświetlane wraz z danymi GPS. Obok czasu pracy i pozycji kierowca może również uzupełniać dane dot. przestrzeni załadunkowej (konieczny DTCO SmartLink). Dzięki temu możesz planować frachty w oparciu o czas pracy, lokalizacje pojazdu oraz dostępną przestrzeń załadunkową.
 

DEDYKOWANE DLA RYNKU:

transport międzynarodowy i krajowy
Drabpol, telematyka, transport międzynarodowy, transport krajowy
transport specjalistyczny
Drabpol, telematyka, transport specjalistyczny
turystyka
Drabpol, telematyka, turystyka
komunikacja miejska
Drabpol, telematyka, komunikacja miejska