...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

 
 
 
 

Mobilny alarm

Drabpol, mobilny alarm
Kradzieże z przyczep spowodować mogą dłuższy przestój pojazdu, frustrację i zwiększenie kosztów dla kilku podmiotów w łańcuchu transportowym.

Oprócz aspektów czysto ekonomicznych, transport atrakcyjnych towarów prowadzi również do podwyższonego ryzyka włamania i napadu. Dla kierowcy natomiast powoduje to mniejsze bezpieczeństwo pracy.

DC Safelog oferuje unikalny system alarmowy dla profesjonalnych zastosowań w transporcie. Opiera się na prostej, istniejącej i sprawdzonej technologii. Otrzymasz łatwy w użyciu system o wysokiej niezawodności i bez ryzyka irytujących fałszywych alarmów.

Drabpol, telematyka, DC Safelog

Alarm dobrze sprawdza się zarówno w przyczepach, naczepach kurtynowych jak i kontenerach. Użyteczność rozwiązania jest bardzo wysoka włącznie z przenoszeniem alarmu na telefon komórkowy. Montaż jest wykonywany poprzez umieszczenie magnesów na dnie urządzenia lub za pomocą odpowiednich elementów mocujących.


Dzięki czasowi pracy urządzenia do 5. dni bez zasilania, alarm może zostać uruchomiony, nawet jeśli pojazdu nie ma przez dłuższy czas. Jeżeli alarm wykryje jakiekolwiek ruchy w przestrzeni załadunkowej to wyśle wysoki sygnał alarmowy i informacje zarówno do DC Service Portal, na telefon komórkowy i do domyślnych odbiorców. GPS określa pozycję DC SafeLog, dzięki czemu istnieje możliwość łatwego śledzenia.

Dołączone urządzenia

System alarmowy składa się z wytrzymałego urządzenia głównego:
- jednostka komputerowa wyposażona w procesor do komunikacji,
- bateria,
- wbudowany czujnik IR z jednostką przetwarzającą,
- magnesy neodymowe,
- ładowarka akumulatora do zasilania sieciowego,
- kabel przyłączeniowy do ładowania w pojeździe,
- walizka do transportu.

mobilny alarm, pokrycie

DEDYKOWANE

DLA RYNKU:

 

transport międzynarodowy i krajowy
transport specjalistyczny
turystyka