...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

System CPC w autobusie

System ContiPressureCheck może być dostosowany do wymagań każdej floty. Istnieje wiele moż­liwych kombinacji, od czujnika po odbior­nik, które mogą być zamontowane na róż­ne sposoby. Autokary, autobusy, samochody ciężarowe i naczepy – oddzielne lub razem – indywidualna ocena we flocie umożliwia dopasowanie zastosowania produktu do potrzeb klienta.

System ContiPressure­Check ™ wykrywa wszelkie zmiany ciśnienia i tem­peratury w oponach i natychmiast powiadamia o tym kie­rowcę, dzięki cze­mu może on podjąć działania korygu­jące i nie dopuścić do awarii, a co za tym idzie eliminacji autobusu z planu jazdy. Przekłada się to na konkretne oszczędności, wynikające z nie wysyłania zapasowego autobusu, nie płacenia kar za spóźnienia, itp. Unika się również niepotrzebnych nerwów i stresu zarówno u kierowcy, jak i u pasażerów.

Jako standard zabudowy w autobusach, firma AMZ Kutno proponuje miejsce pracy kierowcy FAP+, gdzie na wyświetlaczu DMUX mogą być podane informacje o ciśnieniu i temperaturze w oponach (jako opcja). Również w autobusach Solaris montowany jest system CPC, a informacje o ciśnieniu i temperaturze w oponach pokazywane są na wyświetlaczu.

 
system CPC, Continental
 
Continental Polska


pokaż całą galerię zdjęć