...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Systemy multimedialne dla kolei, Funtoro

Każdy pasażer niezależnie od tego, jakim środkiem lokomocji się przemieszcza marzy o komfortowej podróży, podczas której może zrelaksować się oglądając filmy, słuchając muzyki czy korzystając z internetu. Te niemal nieograniczone możliwości oferuje system multimediów FUNTORO. Korzystają już z nich pasażerowie autokarów, samolotów, pora w końcu na zastosowanie ich w pociągach.

Dzięki multimediom Funtoro pasażerowie mogą dokonywać niezależnie wyboru spośród wielu filmów, muzyki lub zdjęć przechowywanych na serwerze, grać w gry, przeglądać strony internetowe, czy śledzić pokonywaną trasę na mapie. Duży wybór gier to niewątpliwe atrakcja dla najmłodszych, dla których jest to idealna forma rozrywki podczas każdej podróży. Rodzice i opiekunowie są o wiele spokojniejsi, kiedy ich pociechy maja zajęcia na kilka godzin spędzanych w pociągu.

Warto podkreślić, że rozwiązanie dedykowane do pociągów jest wyposażone w wygodny uchwyt, chowany całkowicie w podłokietniku, dzięki któremu można ustawić monitor w wygodnej pozycji, nie przeszkadzając siedzącym obok pasażerom. Musimy pamiętać, że standardy bezpieczeństwa w pociągach są znacznie wyższe, niż te obowiązujące w autokarach. Monitory muszą więc być zabezpieczone ognioodpornym materiałem i w razie wypadku nie mogą pracować pod dużym napięciem. Po spełnieniu wszystkich tych wymogów multimedia Funtoro wprowadzone zostały w tym roku do do słowackiego przewoźnika kolejowego - RegioJet. Tradycyjne monitory Funtoro zostały tu wyposażone w ochronne osłony i nowe okablowanie. Przy tym projekcie niezbędna jest współpraca z firmami projektującymi i produkującymi siedzenia dla pasażerów.

Funtoro to również doskonałe narzędzie do generowania dodatkowych przychodów dla przewoźników. System oferuje idealną powierzchnię reklamową do wykorzystania w środkach komunikacji. Do tego dochodzą zdalne zarządzanie kampaniami reklamowymi, tworzenie raportów, statystyki, diagnoza systemu – i to wszystko w trybie „on-line”. Z multimediów Funtoro korzystają już pasażerowie kilku polskich autobusów. To również standard w samolotach rejsowych, gdzie pasażerowie przyzwyczajeni są do wszelkich wygód umilających podróż. Pora w końcu na pociągi, by również pasażerowie tak licznie korzystający z tego środka lokomocji mogli w podróży pooglądać film, posłuchać muzyki, skorzystać z internetu czy z licznych gier.


Funtoro Polska