...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Ładowarki USB w Autobusach dla pasażerów

System ładowarek USB został stworzony z myślą o pasażerach podróżujących środkami komunikacji publicznej oraz autokarami turystycznymi.

Dzięki współpracy z firmą MHD/ Molpir (producentem multimediów) oferta naszej firmy powiększyła się w ostatnim czasie o ładowarki USB . System ładowarek USB został stworzony z myślą o pasażerach podróżujących środkami komunikacji publicznej oraz autokarami turystycznymi. Umożliwia on ładowanie urządzeń elektronicznych posiadających opcję zasilania poprzez gniazdo USB np. Smartfon, tablet, czy inne urządzenia mobilne.

W ofercie posiadamy ładowarki jedno i dwu-gniazdowe. Ładowarki USB jako pierwsze pojawiły się latem tego roku w czeskich autobusach. Pasażerowie mogą podładować swoje tablety czy telefony dzięki wejściom USB umieszczonym nad kasownikami. Na chwilę obecną takie udogodnienie znajduje się tylko na dwóch liniach. We wnętrzu każdego z autobusów znajduje się 10 wejść USB, które jednocześnie mogą ładować urządzenia mobilne. Docelowo systemy USB mają pojawić się we wszystkich pojazdach czeskiego przewoźnika.

Dla polskich pasażerów również mamy miłą informację. System USB zainstalowany został w nowym autobusie Solaris Urbino 18, który swoją premierę miał na tegorocznych targach IAA Hanowerze. Port USB w Urbino 18 to pierwsze takie rozwiązanie w polskim autobusie. Zastosowanie znalazły w nim znalazły 4 sztuki podwójnego USB w kolorze szarym. Na jesień planujemy wyposażenie kolejnych polskich autobusów w system USB.

Zalety i korzyści:

• Rozwiązanie często pojawiającego się problemu rozładowanych baterii w urządzeniach elektronicznych podczas przejazdu/podróży
• Ładowarka USB obsługuje urządzenia elektroniczne większości znanych marek
• Pasażer przy jednym stanowisku (dwugniazdowym) może ładować do dwóch urządzeń
jednocześnie