...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Europejska konwencja dealerów Funtoro w Smolenicach

Na tegoroczną konwencję, zorganizowaną tradycyjnie przez firmę Molpir przyjechali przedstawiciele marki Funtoro z całej Europy

Już po raz kolejny uczestniczyliśmy w spotkaniu organizowanym dla europejskich przedstawicieli marki Funtoro. Tegoroczna konwencja, której organizatorem tradycyjnie była firma Molpir odbyła się w zabytkowym zamku w Smolenicach na Słowacji. Pierwszy dzień poświęcony był prezentacjom, podczas których poznaliśmy szczegóły dotyczące nowych produktów i usług, które niebawem zostaną wprowadzone do naszej oferty. Cały system Funtoro jest nieustannie rozwijany i rozbudowywany o nowe funkcje i narzędzia, mające na celu zaspokojenie potrzeb zarówno pasażerów, jak i operatorów systemu.

Drugiego dnia zwiedzaliśmy siedzibę firmy Molpir, gdzie mieliśmy okazję zapoznać się z nowymi rozwiązaniami dedykowanymi między innymi do pociągów pasażerskich. Ogromnym europejskim sukcesem jest wprowadzenie przez Molpir multimedialnego systemu do słowackiego przewoźnika kolejowego - RegioJet. Ten uwieńczony sukcesem projekt obejmował dwa lata. Standardy bezpieczeństwa w pociągach są znacznie wyższe, niż te obowiązujące w autokarach. Monitory muszą być zabezpieczone ognioodpornym materiałem i w razie wypadku nie mogą pracować pod dużym napięciem. Tradycyjne monitory Funtoro zostały więc wyposażone w ochronne osłony i nowe okablowanie. Nie odbyło by się to bez ścisłej współpracy z firmami projektującymi i produkującymi siedzenia dla pasażerów. Wisienką na torcie jest zaprojektowany i opatentowany przez Molpir uchwyt do monitora chowany w podłokietniku fotela.

Funtoro, nowości w zakresie multimediów

Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu każdy pasażer, niezależnie od miejsca może korzystać z możliwości, jakie oferuje system Funtoro Ogromnym, europejskim sukcesem jest wprowadzenie przez Molpir multimedialnego systemu do słowackiego przewoźnika kolejowego- RegioJet- pociąg RegioJet jest pierwszym w Europie, wyposażonym w monitory instalowane indywidualnie dla pasażerów.

 
Mamy nadzieję, że nasi rodzimi przewoźnicy nie pozostaną długo w tyle i też będziemy mogli cieszyć się rozrywką na pokładzie naszych pociągów. Już teraz zapraszamy na nasze stoisko podczas największych targów kolejowych Trako w Gdańsku – gdzie będzie można wygodnie usiąść w fotelu wyposażonym w multimedia Funtoro i przekonać się na własnej skórze, że podróż pociągiem nie musi być nudna.

Nowością, która niewątpliwie ucieszy właścicieli flot i reklamodawców jest rozwiązanie Cloud IT. Funkcje systemu pozwalają na zdalne przeprowadzenie diagnostyki systemu i wykrycie problemów pojawiających się podczas jego użytkowania. Niedziałający monitor, czy błędy podczas odtwarzana plików są wykrywane bezpośrednio przez system – co pozwala na szybką reakcję i zaplanowanie działań naprawczych.

Co pasażerowie lubią najbardziej? Tego też dowiemy się przeglądając statystki każdego pojazdu, na którym jest zainstalowany system Funtoro. Cloud IT pozwala również na zdalne zarządzanie kampaniami reklamowymi poprze wykorzystanie przestrzeni medialnej w pojazdach - doskonałe narzędzie do zwiększenia zysków każdego przewoźnika

Współpraca z reklamodawcami też nie była nigdy tak prosta! Wystarczy zdalnie wgrać treści reklamowe, ustawić częstotliwość odtwarzania i czas trwania kampanii, a jej efekty przedstawić w wygodnym do wygenerowania raporcie.

Podczas konwencji poznaliśmy również produkty i usługi, które swoją oficjalną premierę będą miały podczas październikowych targów Busworld odbywających się w Kortrijk. Na razie nie możemy zdradzić Państwu szczegółów – ale jedno możemy obiecać – jesień tego roku będzie równie gorąca!

Dziękujemy gospodarzowi majowego spotkania firmie Molpir za gościnne przyjęcie i możliwość zapoznania się nowościami ze świata mobilnych multimediów. Rozmowy, spotkania, wymiana informacji w pięknych okolicznościach przyrody bardziej niż zwykle motywują do działania. Multimedialny system Funtoro, jak i inne produkty i rozwiązania oferowane przez naszą firmę można obejrzeć w prezentacyjnym busie, który od początku tego roku jest w trasie i dociera z naszą ofertą do najodleglejszych zakątków Polski. Na jego pokładzie można zapoznać się z działaniem systemu i przetestować jego możliwości.

 
Funtoro Polska Molpir Polska