...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Witamy!

Siłą firmy Drabpol jako firmy VAR są nasze kompetencje. Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.

 
 

 
 

 
 
 

Dział Research & Development

Kompleksowa i profesjonalna integracja techniczna

Samodzielny Departament Research&Development odpowiada za prace w sekcjach:

1. rozwiązania częściowe w autonomiczności pojazdów,
2. rozwiązania w obszarze niskoprądowym,
3. rozwiązania w obszarze wysokoprądowym,
4. opracowywanie nowych form designerskich desek rozdzielczych dla pojazdów użytkowych.

R&D składa się z inżynierów o specjalnościach: elektronika, informatyka, robotyka oraz mechanika, którzy odbyli specjalistyczne szkolenia handlowe i techniczne, a także projektantów-grafików oraz techników, zapewniających zaplecze serwisowe.​

zobacz więcej

 

Drabpol Research & Development 1
Drabpol Research & Development 2
Drabpol Research & Development 3

Współpraca z CURTISS-WRIGHT

Drabpol oficjalnie nawiązał współpracę z amerykańskim koncernem Curtiss-Wright. Na podstawie podpisanej umowy będziemy odpowiedzialni na terenie Polski, za grupy produktowe marek z departamentu Industrial Division – Williams Controls, Arens Controls oraz Penny&Giles.

Curtiss-Wright (CW) jest uznanym na rynku światowym liderem w dostarczaniu komponentów i systemów do szerokiej gamy pojazdów, takich jak: średnie i ciężkie samochody ciężarowe, autobusy i autokary, maszyny budowlane, maszyny rolnicze i inne pojazdy specjalistyczne.

W ramach nawiązanej współpracy Drabpol odpowiedzialny jest za dystrybucję i obsługę produktów marek zrzeszonych pod logiem Curtiss-Wright - Arens Controls, Penny&Giles i Williams Controls. Są to między innymi produkty odpowiedzialne za elektroniczne sterowanie przepustnicą, sterowniki skrzyni biegów, joysticki oraz szereg czujników.

zobacz więcej
Curtiss Wright Współpraca Drabpol
Curtiss Wright Współpraca Drabpol
Curtiss Wright Współpraca Drabpol

Targi:

Opinie klientów:

  • WSPÓLNY PROJEKT Z FIRMĄ KARSAN zakończony sukcesem
    drabpol0
    Blisko 2 lata temu na Międzynarodowej Wystawie Autobusowej „Busworld” w Brukseli nawiązaliśmy pierwsze kontakty z turecką firmą Karsan – producentem szerokiej gamy pojazdów użytkowych. Wybuch pandemii wbrew wszelkim obawom nie zahamował naszej współpracy, a wręcz przeciwnie – wniósł ją na zupełnie nowe, nieznane nam...
  • Ładowarka USB – WSPÓŁPRACA Z DAMIRO /Midura Group
    drabpol0
    Latem tego roku firma nasza nawiązała współpracę z DAMIRO /Midura Group. Nasz nowy partner specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze foteli czołowych europejskich firm, dedykowanych do pojazdów ciężarowych, autobusów, maszyn drogowych, pojazdów szynowych, budowlanych oraz specjalistycznych....

Zapoznaj się z systemem CPC 200-T

Dla potrzeb transportu ponadgabarytowego firma Drabpol opracowała system monitoringu temperatury i ciśnienia opon CPC 200-T. System ten ma przyjazny dla kierowcy software, w wygodny sposób grupujący i indeksujący wszystkie opony oraz wózki.

System CPC 200-T z łatwością umożliwia w trakcie jazdy odnalezienie zagrożonej opony w składzie oraz pozwala na wygodny przegląd ogumienia w trakcie postoju, tak by poprawić ewentualne parametry przed rozpoczęciem drogi.

zobacz więcej

popup e-Learning Drabpol Center