...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Witamy!

Siłą firmy Drabpol jako firmy VAR są nasze kompetencje. Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.

 
 

 
 

 
 
 

Member of the Year Nominees

Nominacja dla Prezesa Pawła Drabczyńskiego do nagrody Członka Roku 2018 Stowarzyszenia AEA

Międzynarodowe Stowarzyszenia Elektroników Lotniczych AEA (Aircraft Electronics Association) przyznało Prezesowi Pawłowi Drabczyńskiemu Nominację do Nagrody "Członek Roku AEA 2018". Założone w 1957 r. Stowarzyszenie Aircraft Electronics Association reprezentuje prawie 1300 firm członkowskich z ponad 40 krajów, w tym światowych producentów awioniki, dystrybutorów i certyfikowane stacje naprawcze na świecie.

Paweł Drabczyński oraz firma DRABPOL zostali przyjęci do AEA w 2009 r. - Drabpol jako pierwsza firma z Polski przystąpiła do tej organizacji. Nagrody AEA za 2018 r., zarówno dla osób jak i organizacji zostaną wręczone 25 marca w Palm Springs Convention Center w Palm Springs w Kalifornii , podczas ceremonii otwarcia Konwencji AEA.

zobacz więcej

 

DANA nowym właścicielem TM4

Z końcem czerwca 2018 r. koncerny Dana Incorporated oraz Hydro-Québec ogłosiły partnerstwo typu joint-venture, skutkiem czego nasz partner - firma TM4, zależna spółka Hydro-Québec, stał się dostawcą technologii dla Dany pod kątem silników elektrycznych, falowników i układów sterowania. W ramach tej umowy Dana stała się większościowym udziałowcem TM4. DANA jest światowym liderem w dziedzinie wysoce zaawansowanych rozwiązań, podnoszących wydajność, osiągi i trwałość układów napędowych dla pojazdów i maszyn. Założona w 1904 r. firma zatrudnia około 30 000 osób w 33. krajach na sześciu kontynentach. Siedziba firmy znajduje się w Maumee w stanie Ohio.

Dzięki nawiązanej współpracy, TM4 projektując i produkując silniki, falowniki i systemy sterowania do pojazdów elektrycznych, oferuje uzupełniające portfolio do elektrycznych skrzyń biegów Dana i technologii zarządzania termicznego do baterii trakcyjnych, silników i falowników.

Targi:

Opinie klientów:

  • Ogumienie Przemysłowe Siemianowski Ursus
    drabpol0
    Firma posiada obecnie stacjonarny serwis opon przy ulicy Bodycha w Warszawie, a także serwis mobilny ze specjalnym autem serwisowym, służącym do wymiany i naprawy opon wielkogabarytowych, rolniczych i przemysłowo- budowlanych. Prowadząc bardzo szeroką działalność na rynku opon, firma postanowiła rozszerzyć zakres swoich produktów i...
  • PUH Centrum Arkadiusz Gradowski
    drabpol0
    Z końcem maja mieliśmy przyjemność gościć w firmie PUH Centrum w Radomiu, naszym autoryzowanym serwisie partnerskim w zakresie instalacji i obsługi systemów CPC. Spotkanie było okazją do zapoznania się z codziennym dniem pracy w firmie, jak również do rozmowy z właścicielem firmy, Panem Arkadiuszem...

Zapoznaj się z systemem CPC 200-T

Dla potrzeb transportu ponadgabarytowego firma Drabpol opracowała system monitoringu temperatury i ciśnienia opon CPC 200-T. System ten ma przyjazny dla kierowcy software, w wygodny sposób grupujący i indeksujący wszystkie opony oraz wózki.

System CPC 200-T z łatwością umożliwia w trakcie jazdy odnalezienie zagrożonej opony w składzie oraz pozwala na wygodny przegląd ogumienia w trakcie postoju, tak by poprawić ewentualne parametry przed rozpoczęciem drogi.

zobacz więcej

popup e-Learning Drabpol Center