...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Witamy!

Siłą firmy Drabpol jako firmy VAR są nasze kompetencje. Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.

 
 

 
 

 
 
 

Garmin Aviation Dealer 2019

Firma Garmin kolejny raz uhonorowała nas tytułem Garmin Aviation Dealer. Jest to wyróżnienie dla najbardziej aktywnych partnerów przyznawane każdego roku. Ocenie podlega poziom sprzedaży, doświadczenia technicznego i obsługi klienta.

Jesteśmy zaszczyceni tym tytułem, z pewnością jest on świadectwem bliskich stosunków panujących pomiędzy naszymi firmami. Gratulujemy naszemu zespołowi Drabpol Avionics, a w szczególności działom: Part 145 oraz PART 21 Ich kompetencje i zaangażowanie umożliwiły nam otrzymanie tego tytułu. Dziękujemy firmie Garmin za to wyróżnienie!

zobacz więcej

 

Garmin Aviation Dealer 2019 Drabpol
Garmin Aviation Dealer 2019 Drabpol
Garmin Aviation Dealer 2019 Drabpol

Współpraca z CURTISS-WRIGHT

Drabpol oficjalnie nawiązał współpracę z amerykańskim koncernem Curtiss-Wright. Na podstawie podpisanej umowy będziemy odpowiedzialni na terenie Polski, za grupy produktowe marek z departamentu Industrial Division – Williams Controls, Arens Controls oraz Penny&Giles.

Curtiss-Wright (CW) jest uznanym na rynku światowym liderem w dostarczaniu komponentów i systemów do szerokiej gamy pojazdów, takich jak: średnie i ciężkie samochody ciężarowe, autobusy i autokary, maszyny budowlane, maszyny rolnicze i inne pojazdy specjalistyczne.

W ramach nawiązanej współpracy Drabpol odpowiedzialny jest za dystrybucję i obsługę produktów marek zrzeszonych pod logiem Curtiss-Wright - Arens Controls, Penny&Giles i Williams Controls. Są to między innymi produkty odpowiedzialne za elektroniczne sterowanie przepustnicą, sterowniki skrzyni biegów, joysticki oraz szereg czujników.

zobacz więcej
Curtiss Wright Współpraca Drabpol
Curtiss Wright Współpraca Drabpol
Curtiss Wright Współpraca Drabpol

Targi:

Opinie klientów:

Zapoznaj się z systemem CPC 200-T

Dla potrzeb transportu ponadgabarytowego firma Drabpol opracowała system monitoringu temperatury i ciśnienia opon CPC 200-T. System ten ma przyjazny dla kierowcy software, w wygodny sposób grupujący i indeksujący wszystkie opony oraz wózki.

System CPC 200-T z łatwością umożliwia w trakcie jazdy odnalezienie zagrożonej opony w składzie oraz pozwala na wygodny przegląd ogumienia w trakcie postoju, tak by poprawić ewentualne parametry przed rozpoczęciem drogi.

zobacz więcej

popup e-Learning Drabpol Center