...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Automotive


Witamy w Dziale Lądowym

DRABPOL Automotive

Firma Drabpol na rynku polskim działa od ponad 30 lat. Od początku swojej działalności działa w sektorze produktów wspierających bezpieczeństwo bierne i czynne w transporcie. Dla osiągnięcia wymaganych celów, do których należy przede wszystkim dostarczanie klientom produktów, które w jak najszybszym czasie przynoszą wymierne korzyści w postaci oszczędności, stworzyliśmy zespół ponad 70 ludzi. Dla koordynacji jak również i ułatwienia ich pracy wprowadzone zostały u nas procedury: PN – EN ISO 9001:2009 oraz AQAP 2110:2006.

Drabpol, miejsce pracy kierowcy


Już od ponad 30. lat obsługujemy rynek AUTOMOTIVE. Proponujemy nowatorskie rozwiązania systemowe w zakresie prac konstrukcyjnych i produkcyjnych na rzecz producentów autobusów, pojazdów ciężarowych, szynowych i specjalnych. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa biernego i czynnego w transporcie drogowym.

Z sukcesem wdrożyliśmy na rynek polski tachografy analogowe i tachografy cyfrowe, ergonomiczne miejsce pracy kierowcy wraz z systemem elektroniki pokładowej czy klimatyzatory do pojazdów szynowych i autobusów komunikacji miejskiej. W 1997 r. otworzyliśmy Laboratorium Analiz Wypadkowych Tarcz Tachografów- obecnie Laboratorium Analiz Zapisów z Tachografów. To jedyne takie laboratorium w Europie Środkowo-Wschodniej i jedno z 15. w świecie. Analizy wykorzystywane są do rekonstrukcji wypadków drogowych, odtworzenia prawdopodobnej trasy przejazdu pojazdu oraz weryfikacji wyjaśnień kierowcy odnośnie przebytej trasy.

 
Obecnie aktywnie promujemy projekty na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym- m.in. nasz autorski projekt „Bezpieczny Autobus”.

Najstarszy nasz dział – lądowy składa się z dwóch działów „ Motoryzacja” i Telematyka. W ramach tych działów oferujemy urządzenia największych, światowych producentów (Continental VDO, Konvekta, MiX Telematics, MSI, ACS/ALCOLOCK) oraz to co nas wyróżnia – kompletne wdrożenia systemów od strony technicznej i technologicznej- działamy jako firma VAR (Value Addend Reseller), czyli Firma Wartości Dodanej.

Zapewniamy przy tym kompleksową realizację projektów: doradztwo, projekty zabudowy, sprzedaż urządzeń, montaż, szkolenia, serwis , produkcję jednakową okablowania, i obsługę posprzedażową – tak, aby każdy odbiorca produktów wiedział, że zakupił rozwiązanie szyte dla jego własnych potrzeb.

nasze kompetencje

• dział rozwoju i wsparcia
Dział Rozwoju i Wsparcia odpowiada za integrację oferowanych przez Drabpol rozwiązań z pojazdami i systemami znajdującymi się po stronie klienta.

• centrum szkoleniowe
Od lat firma DRABPOL dzieli się ze swoimi klientami wiedzą z zakresu instalacji, kontroli oraz obsługi oferowanych urządzeń i programów.

• sieci serwisowe
Nasi Partnerzy Biznesowi / Serwisy Partnerskie to sieci serwisowe budowane dla potrzeb wdrożenia lub obsługi produktów.

• biuro projektowe
Celem biura jest świadczenie usług projektowych wymaganych przy realizowaniu zaawansowanych projektów działów: drogowego. Do zadań biura należy przygotowanie dokumentacji systemu, jego wizualizacja, przygotowanie projektów pod nowe rozwiązania.


zapoznaj się z pozostałymi naszymi kompetencjami w zakresie obszaru lądowego klikając tutaj
 


Aktualności:


Produkty:

motoryzacja

telematyka