...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

“Na Osi”, Drabpol partnerem programu


na osi

Drabpol partnerem programu

Z końcem września 2014 r. firma nasza została partnerem programu „Na osi”.

Ten jedyny, dostępny w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych program, doskonale znany w środowisku transportowców, który od lat zajmuje się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego zarówno towarowego, jak i osobowego, a także zagadnieniami logistyki i spedycji. Reporterzy z „Na osi” poruszają wszelkie tematy związane z zagadnieniami istotnymi dla kierowców, właścicieli firm transportowych, dostawców i logistyków, z uwzględnieniem kwestii technicznych, prawnych, a także finansowych.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji MOTOWIZJA oraz w telewizji TVR.
Zapraszamy do obejrzenia odcinków z naszym udziałem.

Zapraszamy również do fotorelacji z realizacji programu motoryzacyjnego system pełnego podglądu wokół pojazdu

zapraszamy
www.naosi.pl

 
Na Osi, logo programu

galeria video

Zdalne pobieranie danych z tachografów

Zdalne pobieranie danych
z tachografów

Firma Drabpol jako pierwsza w Polsce wprowadziła system do zdalnego pobierania danych z tachografów cyfrowych i kart kierowców już w roku 2009. Przez lata budowała rynek i wiedzę klientów, dzięki czemu dziś takie rozwiązanie to standard w systemach telematycznych.

Usługa Drabpol 4Safe

Usługa 4Safe
DRABPOL Telematyka

Autorska usługa outsourcingowa Drabpol Telematyki. Pomimo nazwania jej ‘usługą’ jest w rzeczywistości rezultatem za jaki płacą klienci. W zależności od wybranej opcji w zakres usługi wchodzi zdalne pobieranie danych, archiwizacja plików *.ddd...

Targi IAA Hannover 2014

Targi IAA Hannover 2014
The Future in Motion

Na targach IAA Hannover w 2014 r. Continental wystąpił z własnym hasłem: "The Future in Motion”, prezentując innowacyjne produkty i rozwiązania zarówno w zakresie opon, jak i systemów wspomagających pracę kierowcy.

Ładowarki USB w autobusach

Ładowarki USB
w autobusach

Z myślą o pasażerach podróżujących środkami komunikacji publicznej oraz autokarami turystycznymi stworzony został system ładowarki USB w autobusach. Port USB, zamocowany do poręczy umożliwia ładowanie urządzeń elektronicznych posiadających opcję zasilania poprzez gniazdo USB np. Smartfon, tablet, czy inne urządzenia mobilne.

Miejsce pracy kierowcy

Miejsce pracy kierowcy
FAP- mDWP

W 2014 r. na targach IAA w Hannoverze po raz pierwszy zaprezentowano nowe, futurystyczne miejsce pracy kierowcy FAP- mDWP wraz z nowym, bardziej kolorowym i posiadającym wyższą rozdzielczość wyświetlaczem MVP 12. Śmiało można przyznać, że to nowy wymiar miejsca pracy kierowcy.

System Multimedialny Funtoro

System Funtoro
nieograniczone możliwości

System multimediów FUNTORO dedykowany jest do niemal wszystkich pojazdów drogowych- autokarów, autobusów miejskich, minibusów, aut osobowych, limuzyn, a także do pociągów. Multimedia Funtoro oferują praktycznie nieograniczone możliwości. Indywidualne odtwarzanie jest głównym wyróżnikiem i zaletą systemu Funtoro.

Klimatyzatory Konvekta

Klimatyzatory Konvekta
w autobusach

Od 1993 r. posiadamy w ofercie klimatyzatory Konvekta niemieckiej firmy. W autobusach takich producentów, jak Solaris, Solbus, AMZ, czy Autosan od wielu już lat zastosowanie znajdują klimatyzatory dla przestrzeni pasażerów oraz miejsca pracy kierowcy.

System ProViu

System ProViu
ASL360 Continental VDO

Prezentujemy system pełnego podglądu wokół pojazdu – ProViu ™ ASL360 Continental VDO. ProViu ™ ASL360 to nowoczesny system kamer zapewniający pełen podgląd wokół pojazdu (360°), zwiększający bezpieczeństwo kierowcy/ operatora, pojazdu i innych użytkowników dróg.

Laboratorium Analiz Zapisów z Tachografów

Laboratorium Wypadkowe
usługa 4Safe

Laboratorium Analiz Zapisów z tachografów funkcjonuje od 1997 r. Na uwagę zasługuje nowa usługa - „4safe”, czyli pobieranie, raportowanie i archiwizacja danych za i dla klientów. To pierwsza taka oferta na rynku pozwalająca na pełne przekazanie obowiązków związanych z czasem pracy i pobieraniem danych z tachografów cyfrowych i kart kierowców.

Wi-Fi w autobusie

Wi-Fi w autobusie
InternetBOX

W naszym prezentacyjnym busie zapoznać się można z działaniem InternetBOX, Wi-Fi w autobusie. To stabilny mobilny router 2G/3G, wyposażony w dwa niezależne modemy, zbudowany i przygotowany specjalnie do montażu we wszystkiego rodzaju pojazdach.

System ProViu

System Alkolok
blokada alkoholowa

Prezentujemy tutaj działanie blokady alkoholowej - Alcolock V3, system alkolok montowany w pojeździe do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Blokada uniemożliwia uruchomienie pojazdu, jeśli poziom stężenia alkoholu w wydychanym przez kierowcę powietrzu jest wyższy niż ustawiony limit.

Unikatowa deska rozdzielcza

Unikatowa Deska Rozdzielcza
miejsce pracy kierowcy

Na październikowych targach Transexpo w Kielcach zaprezentowaliśmy Konfigurator FAP, niezwykle pomocny w wizualizacji własnego miejsca pracy kierowcy. Elementy wybiera się z listy dostępnych do danego miejsca - przyciski, selektory skrzyni biegów, stacyjka, MOKI itp.

Wyświetlacz w autobusie

Wyświetlacze w autobusie
miejsce pracy kierowcy

Sztandarowym produktem na naszym stoisku na targach Transexpo w Kielcach było miejsce pracy kierowcy mFAP Continental. To kabina z inteligentną kierownicą, dwoma konfigurowalnymi panelami przełączników oraz z szerokim pakietem funkcji. Dwa dodatkowe panele wyświetlaczy umożliwiają graficzną prezentację wybranych parametrów, połączenie z opcjonalnymi systemami, a co za tym idzie dynamiczną interakcję między kierowcą a pojazdem.