...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Praca Warszawa Mykanów

Poszukiwani pracownicy | praca Warszawa, Mykanów

Aktualne ogłoszenia o poszukiwanych przez firmę Drabpol pracownikach

Firma Drabpol na rynku polskim działa od ponad 30 lat jako firma handlowo-projektowa będąc generalnym przedstawicielem wielu światowych koncernów, m.in. Continental VDO, Konvekta, Honeywell , Mix Telematics czy AADI. Od początku swojej działalności dostarcza obszerne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa oraz zwiększenia efektywności dla motoryzacji i pojazdów użytkowych. Ponadto oferujemy produkty dla jednostek pływających i portów oraz statków powietrznych. Jakość naszej pracy potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2001, AQAP 2110:2006, PART 145, PART 21 oraz liczne wyróżnienia i nagrody.

Serwisant

Miejsce pracy: Mykanów, Warszawa

Zakres obowiązków

  • Instalacja , diagnostyka i naprawa urządzeń elektroniki motoryzacyjnej ( komputery pokładowe, elektroniczne systemy bezpieczeństwa, tachografy, klimatyzacje i urządzenia chłodnicze do samochodów ciężarowych itp.)

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poznanie najnowocześniejszych technik w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń (zasadnicze + prowizja),
  • Profesjonalny system szkoleń z zakresu oferowanych produktów.

Oczekiwania

  • Wykształcenie średnie techniczne o specjalności technik samochodowy, technik elektryk pojazdów mechanicznych, elektronik,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • Mile widziane uprawnienia SEP.

Czekamy właśnie na Ciebie

CV prosimy kierować drogą mailową na adres: kadry@drabpol.pl z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, nie wyłączając dobrowolnie podanych danych wrażliwych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DRABPOL Sp. Jawna P. Drabczyński i Wspólnik z siedzibą w Mykanowie (42-233) ul. Akacjowa 24/26, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzurą informacyjną Spółki DRABPOL zamieszczoną w ogłoszeniu.

Informujemy, że Administratorem danych jest „DRABPOL” Sp. Jawna P. Drabczyński i Wspólnik z siedzibą w Mykanowie. Dane zbierane są dla potrzeb i na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji w Spółce Drabpol. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wniosek o sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody należy kierować na adres email rodo@drabpol.pl . Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych oraz danych wrażliwych jest dobrowolne.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami po zakończeniu rekrutacji.

pobierz formularz