...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

O Firmie DRABPOL


kim jesteśmy

Firma Drabpol na rynku polskim działa od ponad 35 lat.

Od początku swojej działalności działa pod egidą bezpieczeństwa dla transportu (m.in tachografy cyfrowe). Dla osiągnięcia wymaganych celów, do których należy przede wszystkim dostarczanie klientom produktów, które w jak najszybszym czasie przynoszą wymierne korzyści w postaci oszczędności, stworzyliśmy zespół ponad 70 ludzi. Dla koordynacji jak również i ułatwienia ich pracy wprowadzone zostały u nas procedury: PN – EN ISO 9001:2009 oraz AQAP 2110:2006.

siedziba firmy Drabpol

Działając jako firma handlowo-marketingowa jesteśmy generalnym importerem oraz dealerem na terytorium Polski wielu światowych koncernów, m.in. Continental VDO, Konvekta, Honeywell czy Garmin.

Produkty i usługi świadczone przez firmę Drabpol zostały docenione wieloma medalami i wyróżnieniami. Obecnie posiadamy pięć oddziałów w całej Polsce - centralę w Mykanowie k/Częstochowy, salon prezentacyjno-wstawienniczy w Warszawie, oddziały na Lotnisku w Modlinie, Babicach oraz w Gdyni i Lublinie. Ponadto dysponujemy siecią ponad 140 serwisów partnerskich.

Działając jednocześnie w dwóch obszarach - lotniczym i lądowym stworzyliśmy podział w naszej firmie na Działy Lądowy i Lotniczy.

struktura
działamy w trzech obszarach:

dział lądowy
Dział Lądowy
Dział Automotive jest najdłużej działającą jednostką w firmie Drabpol. Stanowi o sile i wiarygodności firmy.

dział awioniki
Dział Awioniki
Dział Awioniki pojawił się na polskiej scenie gospodarczej w celu wypełnienia luki w tym szybko rozwijającym się rynku.

Dlaczego warto współpracować z DRABPOL?

Stawiając wysoką poprzeczkę swoim partnerom handlowym, sami staramy się być wzorem w uczciwym postępowaniu. Oferując naszym klientom wiele produktów i usług, które dostarczają na rynek również inni przedsiębiorcy wiemy, że poza ceną dla klientów ważne są inne atrybuty firmy. Najważniejsze z nich to dla nas:
 

01
Personel
Jednym z najważniejszych działań firmy jest pozyskiwanie jak najlepszego personelu poprzez oferowanie specjalistycznych szkoleń, dobre płace i świadczenia dodatkowe dla pracowników. Dział Personalny naszej firmy poszukuje takich pracowników, którzy poważnie traktują swoją pracę, a do wykonywanych obowiązków podchodzą profesjonalnie. Wszyscy pracownicy DRABPOL to specjaliści, z wysokimi kompetencjami w swoim zakresie.

02
Reputacja
Staramy się, aby klienci, którzy wybrali naszą firmę byli zadowoleni z wykonywanych przez nas usług, aby prace wykonywane zostały w odpowiednim czasie i za uzgodnioną cenę. Dokładamy wszelkich starań, aby ewentualne problemy były zawsze jak najsprawniej rozwiązywane. Pragniemy, żeby każdy przypadkowy klient zostawał naszym stałym klientem.

03
Wrażenie
Staramy się, aby odczucia naszych klientów podczas wizyty w naszej firmie były jak najlepsze. Podejmujemy wszelkie wysiłki, aby każdy klient został obsłużony szybko i uprzejmie. Klienci obsługiwani są przez osoby, które posiadają stosowną wiedzę na temat prac, jakie mają wykonać. Pomieszczenia, zarówno biurowe, jak i warsztatowe są zawsze czyste i dobrze zorganizowane. Staramy się, aby panowała tu atmosfera profesjonalizmu.

04
Planowanie
Dla każdego klienta ważne jest, aby zlecona nam praca zaczęła się w zaplanowanym dniu i kończyła blisko określonego terminu. Prace planowane są przez naszych pracowników w taki właśnie sposób, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

05
Gwarancja
Firma nasza, jako przedstawiciel wielu światowych marek gwarantuje doskonałą jakość produktów oraz usług. Wszystkie nasze prace podlegają gwarancji zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem.

06
Ubezpieczenie
Nie wszystkie problemy, jakie mogą pojawić się podczas świadczenia usług da się przewidzieć. Zdarzyć się może, że podczas prac dojść może do przypadkowego uszkodzenia jakiegoś powierzonego elementu. Wysokie ubezpieczenie naszej firmy pozwala wówczas rozwiązać problem i złagodzić skutki nieszczęśliwego zdarzenia.

OSTATNI NUMER kwartalnika firmowego

nr 3 (80), lipiec-wrzesień 2018

Drabpol News, kwartalnik firmowy nr 3 (80)
Po dosyć spokojnym okresie wakacyjnym z pełną energią rozpoczęliśmy intensywny okres targów, sympozjów i konferencji. Wrzesień przyniósł aż trzy znaczące imprezy targowe z naszym udziałem, w tym bardzo ważne dla nas kieleckie MSPO, na których byliśmy obecni w charakterze wystawcy już po raz 10.

W tym okresie udało nam się zrealizować kilka ważnych projektów i to zarówno w dziale lądowym, jak i w lotni- czym. Dumni jesteśmy m.in. z modernizacji awioniki w samolocie ZLIN 242L akrobacyjnej Grupy Żelazny czy w Cessnach 152 Aeroklubu Polskiego.

W numerze m. in.:

 

 

Sukcesem zakończył się również nasz wspólny projekt z firmą Autosan, a jego pierwszym owocem jest elektryczny autobus, w którym dotychczasowa deska MOKI zastąpiona została nowoczesnym 12-calowym wyświetlaczem MVP na zasadzie Plug and Play.

Tradycyjnie już zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi nowościami w zakresie awioniki Garmin i Universal Avionics.

pobierz .pdf | ARCHIWUM