...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

O Firmie DRABPOL


kim jesteśmy

Firma Drabpol na rynku polskim działa od ponad 35 lat.

Od początku swojej działalności działa pod egidą bezpieczeństwa dla transportu (m.in tachografy cyfrowe). Dla osiągnięcia wymaganych celów, do których należy przede wszystkim dostarczanie klientom produktów, które w jak najszybszym czasie przynoszą wymierne korzyści w postaci oszczędności, stworzyliśmy zespół ponad 70 ludzi. Dla koordynacji jak również i ułatwienia ich pracy wprowadzone zostały u nas procedury: PN – EN ISO 9001:2009 oraz AQAP 2110:2006.

siedziba firmy Drabpol

Działając jako firma handlowo-marketingowa jesteśmy generalnym importerem oraz dealerem na terytorium Polski wielu światowych koncernów, m.in. Continental VDO, Konvekta, Honeywell czy Garmin.

Produkty i usługi świadczone przez firmę Drabpol zostały docenione wieloma medalami i wyróżnieniami. Obecnie posiadamy pięć oddziałów w całej Polsce - centralę w Mykanowie k/Częstochowy, salon prezentacyjno-wstawienniczy w Warszawie, oddziały na Lotnisku w Modlinie, Babicach oraz w Gdyni i Lublinie. Ponadto dysponujemy siecią ponad 140 serwisów partnerskich.

Działając jednocześnie w dwóch obszarach - lotniczym i lądowym stworzyliśmy podział w naszej firmie na Działy Lądowy i Lotniczy.

struktura
działamy w dwóch obszarach:

dział lądowy
Dział Lądowy
Dział Automotive jest najdłużej działającą jednostką w firmie Drabpol. Stanowi o sile i wiarygodności firmy.

dział awioniki
Dział Awioniki
Dział Awioniki pojawił się na polskiej scenie gospodarczej w celu wypełnienia luki w tym szybko rozwijającym się rynku.

Dlaczego warto współpracować z DRABPOL?

Stawiając wysoką poprzeczkę swoim partnerom handlowym, sami staramy się być wzorem w uczciwym postępowaniu. Oferując naszym klientom wiele produktów i usług, które dostarczają na rynek również inni przedsiębiorcy wiemy, że poza ceną dla klientów ważne są inne atrybuty firmy. Najważniejsze z nich to dla nas:
 

01
Personel
Jednym z najważniejszych działań firmy jest pozyskiwanie jak najlepszego personelu poprzez oferowanie specjalistycznych szkoleń, dobre płace i świadczenia dodatkowe dla pracowników. Dział Personalny naszej firmy poszukuje takich pracowników, którzy poważnie traktują swoją pracę, a do wykonywanych obowiązków podchodzą profesjonalnie. Wszyscy pracownicy DRABPOL to specjaliści, z wysokimi kompetencjami w swoim zakresie.

02
Reputacja
Staramy się, aby klienci, którzy wybrali naszą firmę byli zadowoleni z wykonywanych przez nas usług, aby prace wykonywane zostały w odpowiednim czasie i za uzgodnioną cenę. Dokładamy wszelkich starań, aby ewentualne problemy były zawsze jak najsprawniej rozwiązywane. Pragniemy, żeby każdy przypadkowy klient zostawał naszym stałym klientem.

03
Wrażenie
Staramy się, aby odczucia naszych klientów podczas wizyty w naszej firmie były jak najlepsze. Podejmujemy wszelkie wysiłki, aby każdy klient został obsłużony szybko i uprzejmie. Klienci obsługiwani są przez osoby, które posiadają stosowną wiedzę na temat prac, jakie mają wykonać. Pomieszczenia, zarówno biurowe, jak i warsztatowe są zawsze czyste i dobrze zorganizowane. Staramy się, aby panowała tu atmosfera profesjonalizmu.

04
Planowanie
Dla każdego klienta ważne jest, aby zlecona nam praca zaczęła się w zaplanowanym dniu i kończyła blisko określonego terminu. Prace planowane są przez naszych pracowników w taki właśnie sposób, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

05
Gwarancja
Firma nasza, jako przedstawiciel wielu światowych marek gwarantuje doskonałą jakość produktów oraz usług. Wszystkie nasze prace podlegają gwarancji zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem.

06
Ubezpieczenie
Nie wszystkie problemy, jakie mogą pojawić się podczas świadczenia usług da się przewidzieć. Zdarzyć się może, że podczas prac dojść może do przypadkowego uszkodzenia jakiegoś powierzonego elementu. Wysokie ubezpieczenie naszej firmy pozwala wówczas rozwiązać problem i złagodzić skutki nieszczęśliwego zdarzenia.

OSTATNI NUMER kwartalnika firmowego

nr 4 (89), Październik-Grudzień 2020Chyba wszyscy z ulgę żegnamy stary 2020 r. Z pewnością zapamiętamy go jako czas walki z pandemią, obostrzeń sanitarnych i codziennych trudów, z którymi nam wszystkim przyszło się zmierzyć. Także dla firm niemal ze wszystkich sektorów miniony rok był niezwykle trudny i odcisnął piętno w ich funkcjonowaniu na długie lata. Firma nasza, podobnie jak wiele innych zmuszona była do szybkiej reakcji na nową rzeczywistość. Pandemia wymusiła na nas nowe formy sprzedaży, m.in. przez internet czy prowadzenie szkoleń online. Najważniejsze jest jednak, że w tym trudnym czasie udało się nam zachować 100% zatrudnienia, a nasz zespół szybko dostosował się do niezbędnego reżimu sanitarnego. W mijającym roku pandemia odcisnęła swoje piętno na rynku lotniczym, szczególnie tym międzynarodowym. W znacznie mniejszym stopniu dotknęła lotnictwa zarówno BA, jak i GA. Ten pandemiczny czas wielu właścicieli statków powietrznych wykorzystało na modernizację awioniki w swoich samolotach. Mogliśmy się o tym doskonale przekonać. Nasze Biuro Projektowe PART 21 oraz Organizacja Obsługowa PART 145 nie próżnowały. W ostatnich miesiącach zakończyły kilka interesujących projektów w zakresie modernizacji awioniki w samolotach Cessna. O jednym z nich piszemy w tym numerze. Miło nam także poinformować Czytelników, że mimo pandemii udało nam się utrzymać mocną pozycję na rynku awioniki, o czym świadczą nagrody od naszych partnerów – jak Brązowa Nagroda Dealera firmy Garmin czy nasza obecność na tzw. liście „SAPPHIRE ELITE”, wśród 10. najlepszych dealerów firmy FREEFLIGHT SYSTEMS.

W numerze m. in.:

Drabpol News Automotive

Czytaj teraz

Drabpol News Avionics

Czytaj teraz