Kannad Aviation Polska

AWIONIKA | testy i weryfikacje

AWIONIKA | naprawy

AWIONIKA | instalacje

AWIONIKA | projektowanie i modernizacje

AWIONIKA | szkolenia

AWIONIKA | konsultacje

AWIONIKA | certyfikaty i uprawnienia

AWIONIKA | wiedza

Orolia Kannad Aviation, logo, General Aviation

nadajniki wysyłające sygnały ratunkowe


Firma Kananad Aviation postała przed 20 laty. Obecnie znajduje się w OROLIA GROUP. Siedziby firmy znajdują się we Francji w Guidel gdzie produkuje się ELT oraz w Portsmounth w Anglii, gdzie odbywa się produkcja PLB.

Kannad Aviation
lider w rozwijaniu specyfikacji ELT
Kannad Aviation Polska

Choć posiadamy status dealera to dodatkowo posiadamy uprawnienia nie tylko do sprzedaży, instalacji , ale też do napraw samych głowic urządzenia. KANNAD specjalizuje się w projektowaniu nadajników wysyłających sygnały ratunkowe dla obszarów lądowych, morskich i lotniczych. Kannad jest marką o ugruntowanej pozycji zarówno w rodzimej Francji jak i na rynkach międzynarodowych.

Produkowane przez Kannad nadajniki znajdują swoje zastosowanie na pokładach helikopterów, samolotów pasażerskich, business jetów, samolotów do połączeń regionalnych, general aviation, light i ultralight aviation oraz floty wojskowej. Jako członek wielu stowarzyszeń oraz komisji regulacyjnych, Kannad jest liderem w rozwijaniu specyfikacji ELT.

 

 

Kannad Aviation Polska | firma Drabpol współpracuje z firmą Kannad od 2009 roku.

Jako jedyna w Polsce zapewnia kompletną obsługę urządzenia ELT Kannad. W jej zakres wchodzi: dystrybucja, programowanie, obsługa oraz naprawa samych głowic urządzenia.


 

  • VIII Wystawa AIR FAIR w Bydgoszczy – Innowacje przyszłości
    DRABPOL News nr 630
    Drabpol Awionika na targach Air Fair z wyróżnieniem organizatora. Pod takim hasłem odbyła się wystawa Air Fair w Bydgoszczy. Na teren Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 tłumnie przybyli przedstawiciele środowiska lotniczego, zarówno wojskowego, jak i cywilnego, w tym Ministerstwa Obrony Narodowej, Sztabu Generalnego oraz Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych. AIR FAIR to od wielu lat stały element w naszym kalendarzu. Wspólnie czytaj wiecej...
  • XXI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego
    DRABPOL News nr 600
    Nasza piętrowa, tematycznie podzielona ekspozycja targowa robiła na wszystkich duże wrażenie. . W pierwszym tygodniu września tradycyjnie już miała miejsce jedna z trzech najważniejszych imprez militarnych w Europie – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. Od wielu lat te kieleckie targi stanowią miejsce prezentacji najnowocześniejszych technologii i produktów w zakresie uzbrojenia i techniki wojskowej. Nasza firma już po raz piąty czytaj wiecej...
kliknij tutaj  | aby zobaczyć wszystkie pozostałe wpisy


Kannad Aviation

Orolia SAS
Z.I des 5 Chemins BP 23
56520 Guidel, France


DRABPOL Awionika/ modernizacja SP

02-497 Warszawa
al. Jerozolimskie 250
tel.: 0048 22 738 74 00,
fax: 0048 22 738 74 01

e-mail: biurowarszawa@drabpol.pl

Google Maps


DRABPOL Awionika/ obsługa SP

EPMO Lotnisko Modlin
Hangar nr 1

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Gen. Thommee 1a
tel./ fax 0048 22 467 11 90

e-mail: lcsmodlin@drabpol.pl

Google Maps