AWIONIKA | testy i weryfikacje

AWIONIKA | naprawy

AWIONIKA | instalacje

AWIONIKA | projektowanie i modernizacje

AWIONIKA | szkolenia

AWIONIKA | konsultacje

AWIONIKA | certyfikaty i uprawnienia

AWIONIKA | wiedza

Naprawy komponentów
 
Realizujemy naprawy komponentów w naszej stałej bazie obsługowej oraz w specjalnie dostosowanym laboratorium mobilnym. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się problemem usterki awioniki na statku powietrznym – od diagnozy, przez demontaż i naprawę u klienta takie sprzętu jak:

- transpondery
- DME, ADF
- radiostacje i urządzenia radio-nawigacji
- autopiloty
- serwomechanizmy autopilotów
- nadajniki ratunkowe
- radary pogodowe

Drabpol, awionika, naprawy
więcej możliwości

Nasza stała baza obsługowa wyposażona jest dodatkowo w komorę klimatyczną i wstrząsarkę, dzięki czemu mamy możliwość sprawdzić urządzenie w warunkach zbliżonych do tych, które panują w powietrzu.

Dzięki środkom unijnym w 2013 roku zakupiliśmy sprzęt, który poszerzył dotychczasową ofertę napraw o:
- radary pogodowe
- radiowysokościomierze
- systemy żyrobusoli.

Oferujemy również obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń korzystając z europejskich sieci serwisów producenckich. Współpracujemy w tym zakresie z najbardziej renomowanymi producentami awioniki w branży General Aviation oraz Bussines Aviation, takimi jak: Rockwell Collins, Universal Avionics, Honeywell, Garmin, Avidyne, Bendix King ,.

Aby wykonywane przez nas naprawy w jak najmniejszym stopniu wyłączały statek powietrzny z eksploatacji, na życzenie klienta oferujemy w tym czasie urządzenie zastępcze, tego samego typu. Nasz magazyn urządzeń na wypożyczenie obejmuje najpopularniejsze radiostacje różnych producentów, systemy nav/com, transpondery, a także komponenty autopilota czy radar pogodowy.


 

Drabpol, awionika, regulacja serwomechnizmu autopilota    Drabpol, awionika, diagnostyka systemu radaru pogodowego na samolocie    Drabpol, awionika, naprawa radaru w laboratorium - obraz testowy radaru