...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Zaplecze magazynowe silników TM4

Z końcem marca w naszej Centrali w Mykanowie stworzyliśmy zaplecze magazynowe dla realizacji prototypowych projektów, związanych z silnikami elektrycznymi TM4. Utworzenie takiego punktu szybkiej obsługi było wynikiem potrzeb rynkowych naszych klientów z terenów całej Europy. Już od blisko dwóch lat działamy w zakresie elektromobilności.

Wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy przez ten czas uświadomiły nam, że wiele firm jest zainteresowanych wyposażeniem swoich, zazwyczaj prototypowych pojazdów w silniki elektryczne. Są to z reguły 2-3 sztuki, głównie dla potrzeb homologacyjnych. Nie ma w tym inicjatywy produkcji seryjnej. Niestety zazwyczaj czas dostawy silnika elektrycznego sięgał 12. tygodni, co było zbyt długim okresem dla wielu klientów.

Dzięki powiększeniu stanów magazynowych o silniki TM4, czas ten skrócony zostanie do jednego tygodnia. Obecnie logistyka i magazyny naszej firmy działają w godzinach od 7. do 17, co jest związane z urzędem celnym oraz działalnością przewoźników. Jednak, z uwagi na fakt, że sami dysponujemy również własnym transportem możemy dostarczyć klientowi towar w nietypowych godzinach lub w trybie awaryjnym.

Nasze magazyny przygotowane są do obsługi kodów RFID, jak i kodów kreskowych. Docelowo chcemy magazynować zarówno silniki elektryczne do autobusów i pojazdów powyżej 3,5t, jak i związane z nimi komponenty układu napędowego. Pierwsza dostawa z Kanady silników wraz z różnym osprzętem jest już w drodze do Mykanowa.

TM4 Polska, napędy elektryczne do autobusów