...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Spotkanie serwisów tachografów na Ukrainie

W sierpniu nasz ukraiński partner Departamentu Tachografów, Telematyki i Elektroniki Pojazdowej – firma MetalLand zorganizowała konferencję dla swoich serwisów partnerskich z całej Ukrainy, na którą zostaliśmy zaproszeni. Tematem przewodnim spotkania były zagadnienia, dotyczące tachografu cyfrowego 3.0, tachografu cyfrowego 4.0, narzędzia do diagnostyki tachografów WorkshopTab VDO oraz jego połączenia z najobszerniejszą na rynku diagnostyką wielomarkową WabcoWürth.

W tym zakresie nasi przedstawiciele przeprowadzili szkolenie dla uczestników spotkania.
Byli nimi głównie lepszych serwisów partnerskich w zakresie tachografów, którzy dołączyli do sieci autoryzowanych Serwisów Partnerskich Drabpol-Continental VDO na terenie Ukrainy, pod egidą MetalLand. Ponadto na spotkanie przybyli przedstawiciele importerów pojazdów ciężarowych, jak równieżsłużbkontrolnych.

Konferencja ta była pierwszym w historii tak szerokim spotkaniem serwisów, zajmujących się tachografami na terenie Ukrainy. Obiektywnie możemy stwierdzić, że poziom usług świadczonych przez ukraińskie autoryzowane serwisy nie odbiega od poziomu, znanego z krajów Unii Europejskiej.

Continental Polska