...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Molpir na IAA 2016 w Hanowerze

Na tegorocznych targach IAA nie zabrakło nowości na stoisku słowackiej firmy Molpir. Po raz pierwszy zaprezentowano nowy system Funtoro, jakim jest WiMOD Wireless Multimedia System – bezprzewodowy system multimedialny – rozwiązanie długo wyczekiwane przez transport publiczny.

Na początek łączymy się z siecią bezprzewodową, a następnie z poziomu przeglądarki uruchamiamy na smartfonie, tablecie czy laptopie stronę internetową– taką multimedialną platformę, w której mamy dostęp do multimediów. Możemy posłuchać muzyki, obejrzeć film w wysokiej jakości HD, mamy też dostęp do kamery VIDEO.

WiMOD Wireless Multimedia System

Platforma umożliwia dostęp do systemu dla 25 podróżnych. Dla autobusów z większą ilością pasażerów wystarczy dokupić antenę (ruter) i kolejnych 25 osób może korzystać z możliwości tego rozwiązania.

Również oferta w zakresie ładowarek USB została mocno rozbudowana. Oprócz gotowych zestawów montażowych do poręczy, pokazano nowe rozwiązania do zabudowy w ścianach pojazdu oraz w zagłówkach foteli. Tak duża różnorodność zarówno pod względem zabudowy, jak i możliwych kolorów umożliwia klientowi odpowiedni wybór w zależności od środka lokomocji, jak i wystroju pojazdu. Porty w zagłówkach foteli czy w ścianach pojazdu z pewnością docenią pasażerowie podróżujący autokarami, z kolei ładowarki w poręczy sprawdzą się zatłoczonych autobusach czy tramwajach komunikacji miejskiej.

Molpir Polska