...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Molpir na InnoTrans 2016

Na stoisku Molpiru można się było zapoznać z kompleksową ofertą systemów multimedialnych, dedykowanych dla pociągów. Multimedia zabudowane były w zagłówkach foteli, przy czym monitory dedykowane dla pociągów muszą być zabezpieczone ognioodpornym materiałem – wyposażono je więc w ochronne osłony i nowe okablowanie.

Klienci mogli również wygodnie usiąść w fotelu i przekonać się, jakie możliwości oferuje im system Funtoro w postaci monitora, wygodnie chowanego w podłokietniku fotela. Ofertę Molpiru uzupełniały ładowarki USB, z powodzeniem stosowane w pojazdach szynowych, m.in. w Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie, czy we wrocławskich i krakowskich tramwajach. Na stoisku zapoznać się można było z nowymi rozwiązaniami w zakresie ładowarek, a były nimi gotowe zestawy montażowe do zabudowy w zagłówkach foteli czy w ścianach pojazdu. Dzięki dużemu wyborowi kolorów idealnie komponują się z wystrojem pojazdu.

Funtoro Polska Molpir Polska

Na berlińskiej imprezie swoją ofertę dla rynku pojazdów szynowych zaprezentowali również nasi partnerzy- firma Konvekta oraz Enersys.

Konvekta Polska Enersys akumulatory