...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Konwencja Europejskich dealerów FUNTORO

Tradycyjne już każdego roku w maju gościmy na zamku w Smolenicach na Słowacji, gdzie odbywa się doroczna konwencja dalerów Funtoro z całej Europy. Coroczne spotkanie, organizowane przez firmę Molpir– oficjalnego, przedstawiciela Funtoro na całą Europę, to doskonała okazja do prezentacji dotychczasowych osiągnięć, nowości a także przedstawienia planów na przyszłość oraz strategii działania.

W ciągu roku z powodzeniem udało się wprowadzić do sprzedaży wyświetlacze Super HD, zdecydowanie cieńsze i łatwiejsze w montażu od poprzednich wersji, a także system WiMOD- bezprzewodowy system multimedialny, będący swego rodzaju platformą , na której, po połączeniu się z siecią bezprzewodową mamy dostęp do multimediów, muzyki, filmów, czy kamery Video. Wszystkim uczestnikom zaprezentowano zdjęcia z działającym systemem do dystrybucji multimediów– MOD na stadionie piłkarskim Beskistas w Turcji. W każdym siedzeniu zamontowany jest monitor z dokładnym wskazaniem miejsca (kolumna i rząd). Na monitorach można też oglądać powtórki z meczu, mecz „na żywo" z różnych kamer, reklamy. Istnieje nawet możliwość zamawiania posiłków. Z pewnością takie rozwiązanie na stadionie jest marzeniem wszystkich kibiców piłkarskich. W tym roku nie zabrakło oczywiście prezentacji nowych produktów. Należą do nich ładowarki Quick charge 2.0 oraz power banki- przenośne urządzenie do ładowania urządzeń mobilnych za pomocą portu USB. Nowe ładowarki, posiadające napięcie 5V, 9V, 12V ładują o 75% szybciej niż dotychczasowe. Uczestnicy konwencji zapoznali się także z planami na najbliższy okres. Plany te dotyczą głównie systemu MOD, który ma pojawić się w wersji 1 DIN (kieszeń radia). System MOD ma być również podłączony do złącza OBDII, co umożliwi zapis telematyki pojazdu oraz do systemu ADAS (system kontroli bezpieczeństwa na drodze rozpoznawanie znaków drogowych, linii granicznych pasa ruchu, obiektów na drodze). Ma uwzględniać również monitorowanie przestrzeni bagażowej w pojazdach ciężarowych.

Nowości Funtoro

Dla dużych systemów MOD planowane jest dodanie możliwości wgrywania multimediów bezprzewodowo na stacjach bazowych pojazdu (e-station), a także możliwość automatycznego odtwarzania plików audio w zależności od pozycji GPS (LBS service). Zmieni się przy tym wygląd samego menu. W planach jest również wypuszczenie na rynek szybszych i efektowniejszych ładowarek Quick charge 3.0, które to ładują cztery razy szybciej niż standardowe ładowarki. Ładowarka QC 3.0 – posiada nowe rozwiązanie, jakim jest INOV – Intelligent Negotiation for Optimum Voltage – specjalny algorytm , umożliwiający ładowanie odpowiednio dobranym napięciem (z zakresu 3.6V do 20V co 200mV) danego modelu telefonu. Oprócz prezentacji nowości i planów uczestnicy mieli okazję zwiedzić siedzibę firmy Molpir, a wieczorem w miłej, koleżeńskiej atmosferze wspólnie biesiadować w uroczym zamku w Smolenicach.

Funtoro PolskaMolpir Polska