...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Kolejna naczepa EMTECH z ContiPressureCheck

Na zaproszenie producenta naczep, przyczep i zabudów specjalistycznych – firmy Emtech już po raz drugi mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji technicznej, połączonej z pokazem nowych rozwiązań wykorzystywanych w pojazdach tej firmy. Obecność nasza związana była z promocją systemu kontroli ciśnienia i temperatury opon ContiPressureCheck, który zabudowano w kolejnej już naczepie marki Emtech. Konferencja była okazją do spotkania z drugim Prezesem i jednocześnie właścicielem firmy Emtech, Panem Adamem Dudą.

Tegoroczna konferencja odbyła się w oberży Knieja w Osjakowie i przyciągnęła wielu przedstawicieli branży transportowej – zarówno użytkowników naczep, jak i firmy, dostarczające najnowocześniejsze rozwiązania na ten rynek. Na konferencji prezentowana była 3- osiowa naczepa niskopodwoziowa typu NNZ 36 Emtech, w której zainstalowany został w rozbudowanej wersji nasz system kontroli ciśnienia i temperatury w oponach (CPC).

To już kolejna naczepa Emtechu z tego typu innowacyjnym rozwiązaniem, opracowanym przez naszą firmę.Składa się na nie migocząca w lusterku bocznym ostrzegawcza lampka, zintegrowana z elektronicznym wyświetlaczem, który znajduje się w hermetycznej skrzynce montowanej na naczepie. Producent po raz kolejny postawił na sprawdzony już system i zarazem sprawdzone rozwiązanie w zakresie zabudowy, które cieszy się coraz większym uznaniem wśród użytkowników naczep Emtech. Migające światło lampki, widoczne w lusterku bocznym, informuje kierowcę o wszelkich zmianach ciśnienia i temperatury w oponach. Po zatrzymaniu pojazdu szybko otrzymuje on informację na wyświetlaczu, w którym kole pojawił się problem, dzięki czemu szybko może zapobiec ewentualnej awarii. Prezentowana na konferencji naczepa z naszym systemem CPC zakupiona została przez firmę MOLKENTIN z Bydgoszczy. Jesteśmy przekonani, że system już w najbliższym czasie przyniesie użytkownikowi wymierne korzyści. Konferencja była dla nas doskonałą okazją do promocji prezentowanego w naczepie rozwiązania. Zainteresowanie nim było naprawdę spore. Cieszy nas wzrastająca świadomość przewoźników w tym temacie, o czym świadczą kolejne zamówienia na system ContiPressureCheck w naczepach firmyEmtech. Polskie firmy transportowe coraz częściej zdają sobie sprawę, że chroniąc opony przedłużają ich żywotność, a jednocześnie zwiększają bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Continental Polskasystem CPC, Continental