...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Zaplecze serwisowe dla rodzimych klientów CW

W ostatnim numerze szeroko przedstawiliśmy naszego, nowego partnera – amerykański koncern Curtiss-Wright. Przypomnijmy, że dzięki umowie o współpracy z działem Industrial Division, będącym częścią CW, nasza oferta powiększyła się o systemy elektroniki do wszelkiego rodzaju pojazdów.

sterowniki do automatycznych skrzyń biegów curtiss-wright drabpolKolejnym etapem nawiązanej współpracy było kilkudniowe szkolenie techniczne dla naszych przedstawicieli z szerokiej gamy produktów CW, które mamy w swoim portfolio. Szkolenie odbyło się w listopadzie w europejskiej siedzibie Curtiss-Wright w Christchurch w Wielkiej Brytanii.

Podczas szkolenia duży nacisk położony został na trzy grupy produktowe, takie jak, elektroniczne systemy sterowania przepustnicą, joysticki oraz dźwignie zmiany biegów.

Pierwszą z tych grup przedstawiliśmy pokrótce w ostatnim, naszym wydaniu. Dlatego też teraz skupimy się na sterownikach skrzyni biegów oraz joystickach, które to mieliśmy okazję dokładnie poznać podczas trwania szkolenia.

Curtiss–Wright od wielu już lat dostarcza światowej klasy sterowniki do automatycznych skrzyń biegów. Produkty te charakteryzują się doskonałym projektem, który często powstaje przy ścisłej współpracy z konstruktorami producentów pojazdów oraz niezwykłą trwałością i precyzją działania, liczoną w milionach cykli użycia. Głównymi odbiorcami tych systemów są producenci maszyn budowlanych, rolniczych, specjalistycznych, samochodów ciężarowych i autobusów oraz pojazdów do transportu magazynowego.

Dzięki autorskim rozwiązaniom konstrukcyjnym urządzenia te współpracują z silnikami wszystkich światowych firm. Umożliwiają sterowanie skrzynią biegów elektrycznie, elektronicznie oraz hydraulicznie.

Sterowniki automatycznej skrzyni biegów posiadają stylowy, ergonomiczny design oraz wytrzymałą, odporną na uszkodzenia konstrukcję. Ich produkcja jest zgodna z normami ISO.

joysticki oraz manipulatory curtiss-wright drabpolNasz nowy partner to także światowy lider w konstruowaniu i produkcji joysticków oraz manipulatorów, stosowanych przez producentów pojazdów – od wielkich maszyn górniczych i budowlanych po specjalistyczne pojazdy drogowe czy rolnicze, do rekreacyjnych wózków i transportu medycznego.

Także w tym przypadku Curtiss-Wright ściśle współpracuje z producentami z rynku OEM, dostarczając precyzyjnie dobrane, zgodne z wymaganiami urządzenia, umożliwiając nawet wybór ikon, lampek sygnalizacyjnych czy kolorów klawiszy umieszczonych na joysticku.

Urządzenia CW wykorzystują bezstykowe czujniki oparte o efekt Halla, co zapewnia im bardzo długą żywotność i niezawodność nawet w ekstremalnie trudnych, terenowych warunkach środowiskowych.

Joysticki przeznaczone są głównie do zabudowy w pojazdach specjalistycznych, szczególnie tam, gdzie niezawodność i wytrzymałość mają zasadnicze znaczenie, np. platformach do prac w otwartej przestrzeni. Te proste i łatwe w obsłudze urządzenia zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną – nawet rekordową ilości 40 mln cykli pracy i to w ciężkich warunkach.

Wszystkie konstrukcje są szczegółowo testowane w specjalistycznym laboratorium, zanim zostaną dopuszczone do produkcji i otrzymają odpowiedni certyfikat.

Nad całym przebiegiem dostaw, montażem oraz późniejszym serwisowaniem czuwa ogólnoświatowa sieć ponad 45. partnerów technicznych. Wśród nich znajduje się i nasza firma.

Dzięki intensywnemu cyklowi szkoleń nasz zespół jest w pełni gotowy zarówno do działań handlowych, jak i technicznych. Służymy wszelką pomocą w kompleksowym doborze urządzeń, wsparciem przy montażu i pierwszych uruchomieniach. Zapewniamy również zaplecze serwisowe oraz wsparcie posprzedażowe.

Dla wszystkich zainteresowanych nowymi produktami Curtiss-Wright uruchomiliśmy specjalny adres: cw@drabpol.pl, pod który prosimy kierować ewentualne zapytania mailowe.

Curtiss-Wright