...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Z systemem CPC 200-T u producentów naczep

Na tegorocznych targach w Monachium nie tylko składaliśmy wizyty naszym niemieckim partnerom. Przybyliśmy na Baumę, by promować także nasz nowatorski projekt w zakresie kontroli ciśnienia i temperatury opon w przewozach ponadgabarytowych CPC 200–T. Projekt ten stanowi część składową całego systemu wspierającego pracę kierowcy w transporcie ponadnormatywnym. Bauma była dla nas doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z producentami naczep dla transportu ponadgabarytowego.

Budma 2016, prezentacja systemu CPC 200-T na stoisku Faymonville
Drugiego dnia targów odwiedziliśmy stoisko firmy FAYMONVILLE, jednego z czołowych producentów naczep dla transportu ponadnormatywnego. Było nam bardzo miło spotkać się z przedstawicielem spółki FAYMONVILLE Polska z Goleniowa - Panem Krzysztofem Bartosikiem, odpowiedzialnym za sprzedaż na naszym rynku, jak również Dyrektorem Zarządzającym FAYMONVILLE, Panem Alainem Faymonville oraz Dyrektorem Technicznym, Panem Guyem Fickersem. Warto wspomnieć, że istniejący już kilkanaście lat zakład produkcyjny w Goleniowe w dużej mierze decyduje o sukcesie całej firmy. Składa się na niego sprzedaż około 100 naczep w różnych konfiguracjach do przewoźników transportu ponadgabarytowego.

Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i konstruktywne rozmowy, dotyczące wyposażenia naczep już na etapie produkcji w elementy składowe całego systemu CPC 200-T, związanego z kontrolą ciśnienia i temperatury opon. To w efekcie przyczyni się do obniżenia kosztów u klienta ostatecznego – przewoźnika. Ten kupując naczepę już wyposażoną w czujniki, system MPCB oraz centralne urządzenie sterujące CCU, ma możliwość pełnej kontroli nad oponami, a tym samym skutecznego zarządzania transportem. Oczywiście niezbędne jest doposażenie ciągnika w wyświetlacz wielofunkcyjny oraz pozostałe czujniki.

W tym miejscu chcemy podkreślić, że w najbliższym czasie na wyświetlaczu oprócz informacji dotyczącej ciśnienia i temperatur opon pojawi się pomiar nacisku na oś pojazdu. Nasz Dział Wsparcia i Rozwoju już opracował koncepcję związaną z pomiarem ciężaru ładunku. Na targach nasze rozwiązanie w zakresie systemu CPC 200-T prezentowaliśmy również takim firmom, jak Goldhofer – producent naczep dla ponadgabarytów, HUMBAR , Wielton czy DOLL.

Dziękujemy wszystkim za gościnę i konstruktywne rozmowy, które mamy nadzieję zaowocują w przyszłości wzajemną współpracą.

system CPC 200-T, Drabpol