...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Szkolimy na międzynarodową skalę

Do naszej siedziby w Mykanowie na kilkudniowe szkolenie przyjechali pracownicy Wydziału Inżynierii Elektrycznej Uniwersytetu w Belgradzie, by zapoznać się z architekturą systemu KIBES, opartą na CBCU oraz możliwościami wizualizowania wszystkich informacji na wyświetlaczu MVP.

Aktualnie nasz Dział Rozwoju i Wsparcia realizuje kilka ciekawych projektów, związanych z integracją wielu systemów, stosując przy tym mFAP i wyświetlacze MVP. W ostatnim zaś czasie odnotowaliśmy spore zainteresowanie, związane ze szkoleniami naszych Klientów w zakresie systemu KIBES i programowania wyświetlaczy. Tylko w tym kwartale przeprowadziliśmy kilka tego typu szkoleń i to w większości dla zagranicznych partnerów. Olbrzymią satysfakcję sprawiło nam przeszkolenie ekspertów w dziedzinie programowania PLC sterowników SIEMENS – naszych nowych partnerów z Serbii – pracowników Wydziału Inżynierii Elektrycznej Uniwersytetu w Belgradzie. Podczas szkolenia, które odbyło się w naszej Centrali w Mykanowie zapoznaliśmy i przeszkoliliśmy ich w zakresie architektury KIBES opartej na CBCU oraz pokazaliśmy, jak można powiązać system z wizualizowaniem wszystkich informacji na wyświetlaczu MVP.

 Goran Kvaščev, Profesor Wydziału Inżynierii Elektrycznej    
"Jako Profesor na University of Belgrade na co dzień prowadzę szereg szkoleń z zakresu programowania w języku PLC na komponentach firmy Siemens. Posiadając szeroką wiedzę w tym zakresie zarówno teoretyczną, jak również praktyczną, w naturalny sposób jestem w stanie określić zakres kompetencji innych osób w tej tematyce.

Nie ukrywam, że jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu szkolenia z zakresu PLC, przeprowadzonego przez pracowników firmy Drabpol w ramach trójstronnej współpracy, którą wspólnie podjęliśmy. Mając w świadomości potwierdzony w praktyce wysoki poziom usług, wiedzy i kompetencji pracowników Drabpol-u, który był rekomendowany przez korporację Continental, z optymizmem patrzę na realizację wspólnego projektu."

Goran Kvaščev
Profesor Wydziału Inżynierii Elektrycznej
Uniwersytet w Belgradzie

 

Nasza oferta szkoleniowa rozszerzyła się o programowanie wyświetlaczy MultiViu ® Professional 12. Pokazujemy w jaki sposób zaprogramować sam wyświetlacz, stworzyć matrycę komunikacyjną z komputerem centralnym, kompilować program czy zarządzać widgetami (takimi jak obrotomierze, bargrafy, menu, listy).

Szkolenia są prowadzone na różnych stopniach i w różnym zakresie tak, aby uczestnik szkolenia otrzymał dokładnie tą wiedzę, która jest mu niezbędna do pracy. Indywidualne podejście do odbiorcy pozwala zoptymalizować czas i zagadnienia omawiane w trakcie wykładów oraz ćwiczeń praktycznych, wykonywanych pod okiem doświadczonych instruktorów. Te ćwiczenia pozwalają na przełamanie barier psychicznych, często związanych z nowym typem programowania i powodują, że nasi absolwenci są w pełni przygotowani do tworzenia nowych projektów w swoich macierzystych fabrykach.

Continental Polska