...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

SCANIA POLSKA gotowa do obsługi DTCO 4.0

Chociaż oficjalna premiera nowego tachografu inteligentnego określona została prawnie na połowę czerwca, to już od kilku tygodni DTCO 4.0 można było spotkać w nowych pojazdach oferowanych przez ich dealerów.

Jak już wielokrotnie pisaliśmy , DTCO 4.0 to całkowicie nowy standard tachografów, który dla pełnej obsługi serwisowej oraz spełnienia obowiązujących przepisów prawnych wymaga zastosowania właściwych urządzeń diagnostycznych. Jedynym takim urządzeniem, spełniającym obecnie wszystkie kryteria na rynku europejskim jest WorkshopTab produkcji Continental VDO. Z wielką przyjemnością informujemy, że kolejną firmą, która zaufała oferowanemu przez nas rozwiązaniu jest Scania Polska.

Już w pierwszej połowie roku dostarczyliśmy naszemu Klientowi kilkanaście urządzeń WorkshopTab, które zapewniły serwisom tachografów Scania spełnienie wszelkich wymogów prawnych w zakresie wyposażenia sprzętowego zgodnie z przepisami, dotyczącymi tachografów inteligentnych. Obok dostawy sprzętu przeprowadziliśmy również szkolenia z zakresu tachografu DTCO 4.0 oraz obsługi WorkshopTab.

Wszyscy klienci Scania Polska mogą więc mieć pewność, że ich pojazdy z nowymi tachografami DTCO 4.0 zostały gruntowne sprawdzone przez wyszkolonych i kompetentnych techników, dysponujących właściwymi urządzeniami do obsługi tachografów inteligentnych.

Continental Polska