...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Prezentacyjny firmowy bus “Mobilny Drabpol” wyruszył w trasę

Z "Mobilnym Drabpolem" dopasujemy się do wymagań klienta pod względem czasu, miejsca oraz zainteresowania konkretnymi produktami.

Z początkiem marca "Mobilny Drabpol" wyruszył w trasę – w odwiedziny do naszych klientów. Bus liczy 9 miejsc siedzących, łącznie z kierowcą. W miejsce zdemontowanych siedzeń pojawiła się nowa zabudowa, a zarazem podstawa pod trzy 32- calowe monitory. Klienci mogą oglądać na nich prezentacje oraz filmy dotyczące zarówno urządzeń, jak i całej działalności firmy. Nie da się ukryć, że wnętrze busa to prawdziwe mobilne portfolio naszych czołowych produktów. Po wejściu od razu rzucają się w oczy zainstalowane systemy:

- system pełnego podglądu wokół pojazdu – ProViu ALS360 wraz z rejestratorem,
- system monitorowania ciśnienia i temperatury w oponach – CPC,
- system blokady alkoholowej ALCOLOCK,
- ładowarka USB,
- system zarządzania flotą pojazdów FM z trenażerem RIBAS,
- multimedia Funtoro,
a także Internet BOX.

Na jednym z telewizorów pokazywany jest widoku z kamer systemu ProViu. Klienci mogą zobaczyć, dotknąć i dokładnie zapoznać się z dzianiem tych systemów. Ponadto w busie do dyspozycji klientów znajdują się prezentacyjne demoboxy, wyposażone w systemy elektroniki pokładowej, dedykowane zarówno dla dużych, jak i małych producentów pojazdów czy importerów. Prezentacja "dużego Kibesa" zawiera takie urządzenia, jak komputer centralny ZR 32, multipleksery, w tym deskę MOKI. Z kolei wersja demonstracyjna "małego Kibesa" to przede wszystkim najnowsze wyświetlacze MVF 4” i 7”, służące do prezentacji informacji dla kierowcy/operatora.

Wnętrze mobilnego Drabpolu, bus prezentacyjny

Wnętrze busa to prawdziwe mobilne portfolio naszych czołowych produktów, które można dokładnie przetestować

Na wyświetlaczu MVF 7” klient zobaczyć może informacje z systemów CPC, ProViu, baterię, stan włączników Funtoro i przetwornicy. Dotykając poszczególnych grup lub specjalnych wydzielonych przycisków możemy przełączać się już na widoki szczegółowe. W naszym busie prezentujemy również czujniki, wskaźniki oraz elementy systemu tachografu cyfrowego, takie jak klucze DLK Pro, DLD, Smart Link. Dodatkowo dla użytkowników tachografów prezentowana jest usługa 4safe.

Oprócz tego, na monitorach, w zależności od potrzeb klientów przedstawiamy nasze pozostałe rozwiązania- m.in. wagi do ładowarek, czerpaków, koparek, klimatyzatory i agregaty chłodnicze, akumulatory oraz systemy hamulcowe ATE. W planach mamy połączenie monitorów ProViu, CPC oraz Ribasa i zaimplementowanie ich funkcjonalności do nowego 12- calowego wyświetlacza MultiViuProfessional (MVP). Dla komfortu prowadzonych rozmów w busie zamontowany został stolik do rozmów. Rozmowy prowadzimy przy dobrej kawie czy zimnym napoju, a to dzięki znajdującej się w pobliżu stolika małej kawiarce, a także lodówko- zamrażarce.

Wnętrze mobilnego Drabpolu, bus prezentacyjny

Dzięki "Mobilnemu Drabpolowi" tak naprawdę jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych klientów

Dopasujemy się do wymagań klienta pod względem czasu, miejsca oraz zainteresowania konkretnymi produktami. Pierwsze spotkania w trasie już za nami. Miło nam było gościć naszych klientów na pokładzie "Mobilnego Drabpolu".