...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

MASTER Truck 2017

Po raz kolejny miło nam było uczestniczyć w 13. już edycji Master Truck – imprezie znanej dobrze wszystkim fanom motoryzacji i ciężarówek zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. W trzecim tygodniu lipca na lotnisko w Polskiej Nowej Wsi koło Opola zjechało ponad dwieście najpiękniejszych ciężarówek z niemal całej Europy. W sumie na tegoroczny Master Truck przybyła rekordowa liczba pojazdów – ponad 700.

Na zaproszenie organizatora imprezy – Telewizyjnego Studia BRAVO, producenta popularnego programu motoryzacyjnego „Na Osi” z wielką przyjemnością dla oka aktywnie uczestniczyliśmy w tegorocznej imprezie. My także mieliśmy swój własny pojazd. Co prawda nie startował on w żadnym konkursie, jednak jego wyposażenie przyciągnęło niejednego uczestnika zlotu. Prezentowane przez nas rozwiązania trafiały w potrzeby i oczekiwania przybyłych transportowców. Największą uwagę skupiły systemy kontroli ciśnienia i temperatury opon oraz blokady alkoholowe.

Tradycją, związaną z naszym udziałem w Master Truck jest fundowanie nagrody dla jednego z laureatów licznie organizowanych konkursów. Już po raz trzeci ufundowaliśmy kompletny system ContiPressureCheck, który sprawdzi się w każdym pojeździe, skutecznie kontrolując ciśnienie i temperaturę w ogumieniu. W tym roku z wielką przyjemnością nagrodę tę wręczyliśmy przedstawicielom firmy TOM-TECH z Gdańska. Podkreślić chcemy, że ciężarówka, należąca do firmy TOM-TECH – stylizowany na kolor zielony DAF „ALIEN” zdobył najwięcej głosów publiczności, a także drugie miejsce wśród nagród przyznawanych przez samych przewoźników. Gratulujemy firmie TOM-TECH sukcesów na Master Truck oraz życzymy wielu kolejnych.

Continental Polskasystem CPC, Continental