...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Jubileuszowe Solarisposium

Już po raz 15–ty odbyła się branżowa konferencja firmy Solaris, zorganizowana dla rodzimych klientów firmy z pionów technicznych i logistycznych, a także dla poddostawców.

W konferencjach tych uczestniczymy już od wielu lat, więc nie mogło nas zabraknąć i na tej, w dodatku jubileuszowej edycji.

Tym bardziej, że nasza oferta dla rynku autobusowego, którą przedstawiliśmy podczas krótkiej prezentacji jest bardzo szeroka.

Obejmuje ona kilkanaście rozwiązań, takich jak system FM, CPC, radary połączone z systemem kamer 360, blokady alkoholowe, silniki TM4, przeguby ATG, ładowarki USB, mobilne routery oraz klimatyzatory Konvekta do autobusów SOLARIS typu Alpino, Urbino, Trollino, Hybryd, Electric, Interurbino, a także do tramwajów.

W zakresie wszystkich systemów oferujemy szkolenia zarówno z ich użytkowania, jak i serwisowania oraz nadajemy uprawnienia serwisowe.

Uczestnikom konferencji przybliżyliśmy działalność naszego, nowego Departamentu Research & Development, który zajmuje się projektowaniem rozwiązań konstrukcyjnych dla pojazdów powyżej 2,8 ton w zakresie instalacji elektrycznych nisko i wysoko napięciowych wraz z programowaniem ich komputerów, parametryzowaniem systemów jezdnych i powiązanych z systemem napędowym, oraz z systemem zarządzania całością pojazdu wraz z ich późniejszą walidacją oraz projektowaniem wizualizacji wyświetlaczy i ekranów dotykowych w pojazdach.

Usługi te adresujemy zarówno do producentów, jak i zakładów komunikacji miejskiej.

Nasza oferta spotkała się ze sporym zainteresowaniem, tym bardziej, że frekwencja na tegorocznym Solarisposium była rekordowa – ponad 300 osób. Uczestnicy konferencji dodatkowo mogli zapoznać się z oferowanymi przez nas rozwiązaniami na naszym firmowym stoisku.

Niewątpliwie wybór miejsca spotkania wpłynął na doskonałą, wakacyjną już atmosferę jubileuszowej konferencji. Piękna, nadmorska plaża w Świnoujściu, a do tego letnia pogoda uświetniły obchody tegorocznego jubileuszu.

Konvekta PolskaTM4 Polska, napędy elektryczne do autobusówATG Autotechnik Polskasystem CPC, Continental