...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Współpraca z Borbeni Slozeni Sistemi d.o.o.

Po serii szkoleń, które przeprowadziliśmy w naszej siedzibie w Mykanowie dla serbskiej firmy BSS, jak i pracowników Wydziału Inżynierii Elektrycznej Uniwersytetu Belgradzkiego nadszedł czas na przeprowadzenie pierwszych instalacji naszych rozwiązań. Celem wsparcia naszego Klienta przy pierwszej konfiguracji systemu udaliśmy się do siedziby firmy BSS w Nowym Belgradzie.

Nikola Radulović, Dyrektor Handlowy w BSS
  "Firma Borbeni Slozeni Sistemi d.o.o. jest producentem złożonych systemów bojowych. W ciągu ostatnich dziesięciu lat firma otworzyła ponad sto projektów rozwojowych. Około pięćdziesiąt procent z nich weszło do produkcji seryjnej, a pozostałe projekty są na różnych etapach rozwoju. W zakładzie produkcyjnym w Velika Plana udało nam się wyprodukować haubicę samobieżną NORA 155 mm, pojazd bojowy LAZAR, opancerzony wielofunkcyjny pojazd bojowy, z napędem 4x4 - Milosh. Oprócz produkcji, BSS prowadzi również działalność w zakresie handlu zagranicznego uzbrojeniem oraz sprzętem obronnym.
 
W ciągu ostatnich dziesięciu lat firma Borbeni Slozeni Sistemi d.o.o. współpracowała z wieloma dostawcami, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Drabpol okazał się nie tylko dostawcą wysokiej jakości sprzętu, ale co ważne, także konsultantem w zakresie wszystkich dostarczanych przez niego urządzeń. Na uwagę zasługuje szczególnie młody prężny zespół, który w przypadku jakichkolwiek pytań jest gotowy nieść pomoc na najwyższym poziomie. Chciałbym wymienić dwie osoby, z którymi bardzo dobrze nam się współpracuje – pana Michała Sitka – to bardzo inteligentny i doświadczony specjalista oraz Krzysztofa Drabczyńskiego, który jest bardzo profesjonalnym managerem. Naprawdę wierzę, że w przyszłości nasza współpraca będzie się dalej rozwijać z satysfakcją dla obydwu stron."

Nikola Radulović/ Dyrektor Handlowy w BSS

 

Warto podkreślić, że serbska firma Borbeni Složeni Sistemi jest producentem pojazdów specjalistycznych z przeznaczeniem militarnym. W ramach nawiązanej współpracy, pojazdy BSS zostaną wyposażone w elektronikę pojazdową wraz z naszym autorskim rozwiązaniem dla miejsca pracy kierowcy FAPSafety+, personalizowanym przez nasz Dział Rozwoju i Wsparcia zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta, jak i specyfiką wykorzystywania pojazdów.