...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Współpraca z Becker Avionics

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z nowym partnerem z rynku lotniczego. Z końcem 2015 roku podpisaliśmy umowę dealerską z firmą Becker Avionics. Grupa Becker Avionics od ponad 50 lat produkuje elektroniczne urządzenia lotnicze wszelkiego typu – od stacji bazowych montowanych na lotniskach po transponder, który poleciał w kosmos.

Firmy z Grupy Becker były i nadal pozostają pionierami w zakresie wdrażania nowych rozwiązań i technologii. Wśród klientów firmy Becker znajdują się tacy potentaci, jak Airbus, ATR, Augusta Westland, British Aerospace, CASA, a ostatnimi czasy też Xi’an Aircraft Corporation z Chin. Becker Avionics Group zatrudnia ponad 200 pracowników, z czego ponad połowę stanowią wysokiej klasy inżynierowie i specjaliści.

W skład Grupy Becker Avionics wchodzi firma Becker Avionics Polska Sp. z o. o. powstała w 1996 roku. Becker Avionics Polska z siedzibą we Wrocławiu prowadzi prace rozwojowe i projektowe lotniczych urządzeń komunikacyjnych i nawigacyjnych. Są to przede wszystkim lotnicze radiostacje, nadajniki, odbiorniki, transpondery, panele i sterowniki do zarządzania urządzeniami w kokpicie samolotu. Projekty są realizowane w oparciu o obowiązujące normy EUROCAE oraz RTCA takie jak ED 14 / DO 160, ED 12 / DO 178 i DE 80 / DO 254. Marka Becker jest doskonale rozpoznawalna i ceniona na całym świecie. Zakres produktów Grupy Becker Avionics uzupełnia naszą ofertę w zakresie szeroko pojętej elektroniki dla lotnictwa General Aviation, Business Aviation, statków powietrznych lotnictwa ultralekkiego, szybowców oraz obejmuje rozwiązania dla służb militarnych, paramilitarnych i ratunkowych.

Dzięki nawiązanej współpracy z Becker Avionics oferta nasza wzbogaciła się m.in. o takie produkty, jak:

AR6201 - jednoblokowa radiostacja VHF/AM o wymiarach 57mm x 57mm, o mocy 6W z separacją międzykanałową 25kHz/8,33kHz, dedykowana dla lekkich statków powietrznych, eksperymentalnych oraz szybowców.

RN3320 – zdalny odbiornik nawigacyjny sygnałów VOR/LOC/GS serii Prime Line CNS do samolotów i śmigłowców Business Aviation; współpracuje z niewielkim (57mmm) i intuicyjnym pulpitem sterowania CU5301 z wyświetlaczem LCD.

DVCS6100 – Cyfrowy System Komunikacji Głosowej z selektorem audio i interkomem do samolotów i śmigłowców do zadań rozpoznawczych. Oferuje m.in. 8 kanałów komunikacyjnych nadawania i 8 kanałów odbioru, obsługę do 12 pasażerów systemem interkomu oraz 2 wyjścia dla rejestratorów głosu w kabinie.

ATLASS (ADS-B Traffic Localization And Surveillance System) – bazujący na technologii ADS-B system dozoru i lokalizacji pojazdów lotniskowych i statków powietrznych. System zobrazowuje aktualną sytuację uczestników ruchu lotniczego, posiada m.in. narzędzia zarządzania i śledzenia pojazdów.

Becker Avionics Polska