...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Europejska konferencja WESCAM w Ascot

Na zaproszenie naszego partnera – firmy L3 Wescam wzięliśmy udział w konferencji, poświęconej systemom obserwacyjnym Wescam. Tegoroczna konferencja odbyła się w niezwykłym miejscu – w angielskim Ascot na terenie wyścigów konnych Royal Ascot Racecourse – jednych z najbardziej znanych i prestiżowych wyścigów na świecie.

Dwudniowe spotkanie podzielone było na sekcje wykładów tematycznych, dotyczących nowych rozwiązań technologicznych, wprowadzonych i planowanych do wprowadzenia do systemów obserwacyjnych WESCAM oraz aplikacji i platform, na których L-3 Wescam instaluje swoje kamery do zadań cywilnych, para-militarnych i stricte wojskowych w celu śledzenia celu i naprowadzania rakiet.

Konferencja użytkowników systemów obserwacyjnych Wescam

Uczestnicy zapoznać się mogli z prezentowanymi na trybunie wyścigów urządzeniami demonstracyjnymi – głowicami kamer MX-8, MX-10, MX-15 oraz MX-25 i jednocześnie, odbyć szkolenia praktyczne ze wspomnianych systemów. Konferencja była przede wszystkim okazją do dyskusji oraz wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami sprzętu latającego, operatorami kamer, a specjalistami z firmy L-3 Wescam z zakresu inżynieringu oraz obsługi głowic.

L3 Wescam Polska, awionika