...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl+48 34/366 00 22
   english version   polska wersja  rosyjska wersja

Współpraca z CURTISS-WRIGHT

Drabpol oficjalnie nawiązał współpracę z amerykańskim koncernem Curtiss-Wright. Na podstawie podpisanej umowy będziemy odpowiedzialni na terenie Polski, za grupy produktowe marek z departamentu Industrial Division – Williams Controls, Arens Controls oraz Penny&Giles.

Curtiss-Wright (CW) jest uznanym na rynku światowym liderem w dostarczaniu komponentów i systemów do szerokiej gamy pojazdów, takich jak: średnie i ciężkie samochody ciężarowe, autobusy i autokary, maszyny budowlane, maszyny rolnicze i inne pojazdy specjalistyczne.

W ramach nawiązanej współpracy Drabpol odpowiedzialny jest za dystrybucję i obsługę produktów marek zrzeszonych pod logiem Curtiss-Wright - Arens Controls, Penny&Giles i Williams Controls. Są to między innymi produkty odpowiedzialne za elektroniczne sterowanie przepustnicą, sterowniki skrzyni biegów, joysticki oraz szereg czujników.

Więcej o Curtiss-Wright

Curtiss-Wright to globalna, innowacyjna firma, która niesie za sobą szerokie spektrum produktów o ugruntowanej renomie na światowym rynku, ale też bogatą historię, opierającą się na dziedzictwie Glenna Curtissa i braci Wright. Firma dostarcza znakomicie zaprojektowane produkty i usługi na rynkach komercyjnych, przemysłowych, obronnych i energetycznych. Firma zatrudnia około 8 600 osób na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.cw-industrialgroup.com lub skontaktuj się z nami pod adresem lemisz@drabpol.pl.