Witamy!

Siłą firmy Drabpol jako firmy VAR są nasze kompetencje. Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.

 
 

 
 

 
 
 

Zapoznaj się z systemem CPC 200-T

Dla potrzeb transportu ponadgabarytowego firma Drabpol opracowała system monitoringu temperatury i ciśnienia opon CPC 200-T. System ten ma przyjazny dla kierowcy software, w wygodny sposób grupujący i indeksujący wszystkie opony oraz wózki.

System CPC 200-T z łatwością umożliwia w trakcie jazdy odnalezienie zagrożonej opony w składzie oraz pozwala na wygodny przegląd ogumienia w trakcie postoju, tak by poprawić ewentualne parametry przed rozpoczęciem drogi.

zobacz więcej

Targi:

Opinie klientów:

  • Opinie użytkowników systemu pełnego podglądu ProViu
    drabpol0
    Z końcem marca minęły dwa lata, od kiedy na ulice wyjechał pierwszy pojazd wyposażony w system pełnego podglądu wokół pojazdu ProViu. Był nim gimbus, należący do Gminy Mykanów. Wkrótce do autobusu szkolnego dołączyły kolejne pojazdy prowadzące skrajnie różne od siebie działalności. I tak system...
  • System ProViu w pojazdach komunalnych
    drabpol0
    System pełnego podglądu wokół pojazdu ProViu ® ASL 360 zyskuje coraz większe uznanie wśród wszelkich służb komunalnych. W tego typu pojazdach system kamer ma podwójne zadanie. Nie tylko wpływa na wzrost bezpieczeństwa pracowników i osób postronnych w czasie jazdy i załadunku odpadów, ale też...