...z doświadczenia pewni!
na rynkuod 1983
centrala@drabpol.pl34/366 00 22
   english version   polska wersja

Witamy!

Siłą firmy Drabpol jako firmy VAR są nasze kompetencje. Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.

 
 

 
 

 
 
 

czarne skrzynki w samochodach

UDS-AT to rejestrator danych wypadków i kolizji. Działa w oparciu o 3-wymiarowe czujniki: przyspieszenia, pola magnetycznego oraz żyroskop. Pomiar przyspieszenia i odchylenia występuje we wszystkich trzech osiach. Rejestrowanie odbywa się zarówno automatycznie jak również jest możliwość manualnego wymuszenia zapisu.

Zapisane dane za pomocą rozwiązania UDS mogą stanowić dowód w sprawie zdarzenia drogowego stanowiąc niezbity dowód. Dzięki swoim właściwością UDS-AT postrzegany jest jako czarna skrzynka w samochodzie.

zobacz więcej

Targi:

Opinie klientów:

  • System TPMS w naczepie EMTECH
    drabpol0
    Blisko 2 lata temu rozpoczęliśmy współpracę z firmą EMTECH – polskim producentem naczep, przyczep oraz zabudów specjalistycznych. Owocem nawiązanej współpracy jest kolejny montaż systemu monitorowania ciśnienia i temperatury opon CPC w naczepie, ściśle dedykowanej pod konkretnego klienta. Dziękujemy firmie za zaufanie, jakie po raz...
  • System ProViu w pojeździe komunalnym
    drabpol0
    W wyniku nawiązanej przed rokiem współpracy z firmą Ekocel Sp. z o.o., należącą do Grupy Zoeller, kolejny pojazd komunalny wyprodukowany przez tę spółkę, wyposażony został w nasz system ProViu. Nasz system spełnia wymagania stawiane urządzeniom instalowanym w fazie produkcji, toteż każda z firm zamawiająca...

Zapoznaj się z systemem CPC 200-T

Dla potrzeb transportu ponadgabarytowego firma Drabpol opracowała system monitoringu temperatury i ciśnienia opon CPC 200-T. System ten ma przyjazny dla kierowcy software, w wygodny sposób grupujący i indeksujący wszystkie opony oraz wózki.

System CPC 200-T z łatwością umożliwia w trakcie jazdy odnalezienie zagrożonej opony w składzie oraz pozwala na wygodny przegląd ogumienia w trakcie postoju, tak by poprawić ewentualne parametry przed rozpoczęciem drogi.

zobacz więcej